Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: moje odczucia są takie, że nie różniło się to skutecznością od ssri/snri tylko bardziej skutkami ubocznymi - moklo miał ich mniej.

wyjebka i tyle po nim była, na uczelnie potrafiłem po tym iść z włosami sterczącymi we wszystkie strony wyglądając jak po parodniowym ciągu bo mało spałem po tym.

na myśli o sznurze i lęk działało równie skutecznie co inne.
jak dla mnie 'meh', tak samo mi się nic po
@szzzzzz: zależy kto i kiedy diagnozował. To w karcie miałem tej co rozczytałem, co na skierowaniu mi wpisał kiedyś to nie powiem bo zgubiłem je, wiem, ze było tam 'myśli rezygnacyjne', ale Fki nie pamiętam jaką wpisał
F41.3
F60 (ale już mu się nie chciało wpisać co po kropce, więc ¯\_(ツ)_/¯, strzelałbym na osobowość unikającą, inne średnio pasują)
F40.1
via Android
  • 0
@evilmalina nooo ciekawe, mnie jeszcze się nie udało tego spróbować ale naprawdę nie mam już żadnej ochoty na nowe antydepresanty bo wszystkie które brałam były #!$%@?
@szzzzzz: nie bierz, wez chlopa niech cie zamknie w pokoju i najedz sie grzybow halucynogennych teraz jest sezon w UK, duzo to pomaga ulozyc sobie pare rzeczy w glowie, ja chyba z 20 roznych psychotropow bralem i rok temu sprobowalem wlasnie grzybow i od tego czasu nie biore nic (z lekow) i balansuje na granicy normalnosci i depresji ale jest coraz lepiej