Wpis z mikrobloga

Znalazłam drugiego potencjalnego sponsora tylko problem w tym, ze ma 53 lata, a ja 19 xD nie wiem czy nie brzydziłabym się siebie po spotkaniu z nim. Nie szłabym z nim do łóżka, bo to byłaby korzyść jednostronna, ale jednak musiałabym się z nim gdzieś pokazać, a nie chciałabym, żeby publicznie złapał mnie za rękę czy coś #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozrywka #niebieskiepaski #gownowpis #przegryw
rozowyslonikx - Znalazłam drugiego potencjalnego sponsora tylko problem w tym, ze ma ...

źródło: comment_1661091054ZkcJbQUt56DmU1LxmjQvnB.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx: abstrahując od tego, że pewnie trolujesz xD to w dobie internetowych stulejarzy, st00pkarzy i innych dziwact zastanawiam się dlaczego wybiera się właśnie taką klasyczną prostytucję/sponsoring zamiast onlyfansow, handlu skarpetami i innymi zdjęciami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Masz 19 lat, za spotkanie bierzesz 500-1000 i jedyne co oferujesz to przytulenie lub trzymanie za rękę? XD jak jesteś 12/10 to może bym to zrozumiał, ale bez francuza bez gumy i froterowania odbytu językiem ta cena jest nieadekwatna do tego co oferujesz. Także zmień zarzutke bo słaba w uj.
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: uważaj, bo teraz mówisz, że nie pójdziesz, ale wraz z przeływaniem kolejnych barier będziesz mówić inaczej. Często człowiek z biegiem czasu robi rzeczy, których początkowo nie zakładał, brnąc w coś.

Znam np. przypadek dziewczyny, która jeszcze dwa lata temu była zwykłą gwiazdą socialmediów, chwaliła się swoimi wielkimi cyckami, ale starała się za dużo nie pokazać. Zapytana przez kogoś czy założy OF mówiła, że nigdy. Ostatnio wszedłem na jej profil
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Jak mowisz mu wprost, ze to bedzie wygladalo tak I tak to imo "lekka p---------a" ale tez nikogo nie oszukujesz. Wydaje mi sie, ze jak poczujesz hajs to bariery pojda na bok I moze sie to zle skonczyc ale rob jak chcesz :P
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: czyli nie byli na tyle spoko, zebys jakis kontakt utrzymywala na codzien :P
W sumie to wykopki sie pluja, a prawda taka, ze wiekszosc kobiet w zwiazkach tak robi za s-x Raz w miesiacu.
Ja bym tych frajerow informatykow doil na hajs ostro. To sa w wiekszosci ludzie, ktorzy mysla, ze troche wiecej zarabiaja i im sie nalezy wszystko.
No ale jakby ktos byl spoko i wyczul dobre intencje to bym za siebie zaplacil.

A te porady, ze ktos Cie zgwalci, w sumie to jest niemozliwe. Jakby Cie mial zatargac do domu Jak mozesz taksowke zamowic pod lokal, pozatym zawsze sie mozesz umawiac w
  • Odpowiedz