Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dlaczego nastolatki teraz nie jedzą śniadań, a ulubione miejsce do jedzenia to McDonald's? Mam znajomego którego córka ma 17 lat, i ona ponoć nic nie je w domu ( nawet kanapek zapakowanych przez mamę do szkoły - tylko gniją w plecaku aż mama nie wyrzuci) tylko po szkole idzie do McDonald's z koleżanką i tam je jedyne danie tego dnia. Dla mnie ta opowieść jest tragikomiczna ale mówiąc poważnie, jak można pomóc tym rodzicom?
#wychowanie
#dzieci
#rodzicielstwo
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nickzgeneratora: a tego to nie wiem, wiem jedynie, że tak jest od wielu lat. Jak się spotkaliśmy w restauracji (ja ze znajomymi tej nastolatki i z nią) to potrafiła powiedzieć #!$%@? do mamy. Ja się nie odzywałem bo to nie moja sprawa jak się dziecko wychowuje (poza tym znając ludzi to znajomi pewnie do mnie by mieli pretensje) no ale ludzie, jak na takie coś można sobie pozwolić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uefaman: czekaj, dobrze rozumiem że oni po jej słowach nie zareagowali? xD im się nie da pomóc, jak wychowali tak mają.
Inb4 nie, nie uważam że wszystko to wina koleżanek i "czasów", jak się pozwala gowniakowi na wszystko to potem się ma taką amebę
@uefaman ja po dziś dzień nie lubię jeść śniadań, jedynie w weekend kiedy mogę wstać i zrobić śniadanie 2-3h od wstania to zjem. Przed robotą nic nie jem i dopiero po 2-3h coś wrzucę na ruszt.
Kanapek w szkole też bardzo często nie jadłem.
@uefaman: Ja też nie jem śniadań i uważam, że ludzie siedzący na dupie czy to w szkole czy przed kompem w pracy nie muszą, a może nawet nie powinni ich jeść. Co do McDonald's, to niestety tego typu żarcie uzależnia i trzeba by coś z tym zrobić