Wpis z mikrobloga

Ten zamach, jak dla mnie to wydarzenie będzie czarną plamą na reputacji Ukrainy. Jestem w stanie zrozumieć zamach na Dugina, Putina, czy innych z samej góry Rosji. Ale ich rodziny?
Druga sprawa że jeśli Dugin rzeczywiście jest tak wpływowy, to po takiej osobistej tragedii, może czuć potrzebę zemsty i zacząć namawiać innych polityków do wprowadzenia powszechnego poboru i wtedy już Rosja kilkukrotnie liczebnie zwiększy swoją armię i z pełną siłą uderzy na Ukrainę, a tego bardzo nie chcemy.
#wojna #rosja #ukraina
  • 66
  • Odpowiedz
@Powstaniec: Własnie trzeba uderzać na rodziny decydentów. Słabsza ochrona bo więcej ludzi do upilnowania. Łatwo się bawić w prowadzenie i wywoływanie wojen gdy nie grozi poniesienie ich konsekwencji. Dodatkowo w przypadku naprzyklad zabicia dzieci,nagrań z gwałtów na jego żonie itd to zaburzy jego pracę i doprowadzi do błędów. A co do powszechnej mobilizacji to niech to robią - przyspieszy to rozkład rosji tylko.
  • Odpowiedz
@Powstaniec:

zacząć namawiać innych polityków do wprowadzenia powszechnego poboru ... i eliminacji całych narodów


Ale ... on już to robi. Od lat 90" namawia do wyeliminowania Polaków, Ukraińców, Czeczenów ... wszystkich nie akceptujących rosyjskiej zwierzchności!
Poczytaj trochę k nim a nie bądź jak babcia oglądajaca tvp czy tvn.
Pomyśl, poszukaj zanim zareagujesz.
  • Odpowiedz
@CiociaCBD: To złego, że co do zasady dzieci nie powinny odpowiadać za działania rodziców. Jaki mają wpływ na to, że ich ojciec jest zjebem? Oczywiście w tym przypadku to nie ma zastosowania, bo jego córka była taka jak ojciec.
  • Odpowiedz
@Powstaniec: stosujesz do wojny jakieś swoje normy moralne? Oczekujesz od wojny etyki?
No poziom odrealnienia widzę rośnie!
Takie wpisy mnie po prostu osłabiają, może jeszcze trzeba dogadywać się z agresorem i ofiarować dary aby przestał?
Może trzeba pozwolić na dalsze sukcesywne wymordowanie całego narodu aby Twój pieprzony obraz kogoś nie miał plam.Zastanowiles się co piszesz?
Czy tak po prostu bezmyślnie notujesz publicznie swoje absurdalne w obliczu wojny myślenie?
  • Odpowiedz
Ten zamach, jak dla mnie to wydarzenie będzie czarną plamą na reputacji Ukrainy. Jestem w stanie zrozumieć zamach na Dugina, Putina, czy innych z samej góry Rosji. Ale ich rodziny?


@Powstaniec: Jeśli masz możliwość zabicia przeciwnika kiedy śpi, to robisz to. To jest wojna i nie liczy się to jak jest ona przeprowadzana a liczy się tylko jej koniec - wygrana.
  • Odpowiedz