Wpis z mikrobloga

Ten zamach, jak dla mnie to wydarzenie będzie czarną plamą na reputacji Ukrainy. Jestem w stanie zrozumieć zamach na Dugina, Putina, czy innych z samej góry Rosji. Ale ich rodziny?
Druga sprawa że jeśli Dugin rzeczywiście jest tak wpływowy, to po takiej osobistej tragedii, może czuć potrzebę zemsty i zacząć namawiać innych polityków do wprowadzenia powszechnego poboru i wtedy już Rosja kilkukrotnie liczebnie zwiększy swoją armię i z pełną siłą uderzy na Ukrainę, a tego bardzo nie chcemy.
#wojna #rosja #ukraina
  • 66
@Powstaniec: @januszdoe: @CiociaCBD: Ukraińcy, ani żadne SBU nie mają jakichkolwiek możliwości by zrobić zamach w Moskwie bo całe SBU siedzi w Kijowie i jest podzielone na 2 frakcje: prorosyjską która kombinuje jak Zelenskyego obalić a drugą zajmującą się pilnowaniem ludu na wschód od Dniepru i w okolicach Mikołajowa by nie oddawał broni. Są w Rosji za słabi by coś takiego zmontować.

Stawiam na wojnę wewnątrz służb rosyjskich między Putinem
Ten zamach, jak dla mnie to wydarzenie będzie czarną plamą na reputacji Ukrainy.


@Powstaniec: Jeszcze nie wiadomo czy był zamach o udziale Ukrainy nie wspominając.

Jestem w stanie zrozumieć zamach na Dugina, Putina, czy innych z samej góry Rosji. Ale ich rodziny?


@Powstaniec: Przecięz ona nie jest jakaś zwykłą córką Dugina, tylko aktywna propagnadizstką latajaca wcześniej po konferencjach i wypowiadajaca sie dla mediów w których powtarzała propagande rosyjska.
@Aik32fr45yd: To w sumie lepiej, akcja wydawała mi się zbyt lekkomyślna w możliwych do przewidzenia skutkach jak na SBU. Z tym że na początku wojny miało miejsce w Rosji masa eksplozji, zakładałem więc że to macki Ukraińskiego wywiadu są tam dobrze zakorzenione. Może to jakiś inny wywiad robi?
@Powstaniec: Żaden inny. USA także nie. Wielu tępych wypopków myśli, że KGB i FSB jest słabe ale służby rosyjskie stosują wiele sprawdzonych technik, przez wiele lat inwestowali w swój rozwój i mają takie technologie i zdolności o których istnienia nawet nie wiemy, więc żadne Ameryki ani SBU nie odwaliliby czegoś takiego. Są za ciency w takie klocki.

Po pierwsze - skąd SBU i Amerykanie mieliby wiedzę o tym, że Dugin akurat
@Powstaniec: Jak ona miała takie samo podejście jak ten nawiedzony dziad.
Zrobią powszechny pobór i co dalej? Patykami i kamieniami będą napierdzielac Ukraińców?
Typowy sasza, misza i kola będzie z okrzykiem ura zapierdzielal na front? Kacapy od marca wiedza, ze bez powszechnej mobilizacji #!$%@? z tego będzie, ale wiedza tez ze ta mobilizacja mogłaby być gwoździem do trumny.