Wpis z mikrobloga

Byly juz tutaj memy z tym jak Hulk zatrzymywał statek obcych uderzeniem piesci, statek ktory mial powyzej kilku tysiecy ton, co prawda byl wolny ale jednak musial miec giga ped?

Kontra "zderzenie" z samochodem ktory wazy kilka ton max (nie wiem ile wazy jeep) i nim rzuca w skaly jak lalka xD

źródło (mem): https://9gag.com/gag/angLwrE

#marvel
  • 10
@Chrystus: nie, oczekuje spojnosci.

Problem Marvela (i innych rzeczy tego typu) to zerzniecie z naszego swiata IRL, jakby to bylo calkowite fantasy to by mieli latwiej, bo by dyktowali wlasne zasady.

Oni niestety zachowali calkowicie tozsamosc swiata dodajac do tego fiction. I to nie jest spojne, bo jedyny element jaki ma znaczenie to wola rezysera, rezyser wymyslil ze fajnie jak Hulk zatrzyma ogromny statek. Inny rezyser nie zapoznal sie z tamta
Przykład z 2022 w aucie to mądry Hulk próbujący zatrzymać auto z osobą, na której jej zależy. Wiadomo, że nie użyje siły xD poza tym, to jego auto XD


@denis-szwarc: w sensie jak uzywa sily woli to zakrzywia tym rzeczywistosc w swiecie marvela na tyle aby w aucie nie bylo nawet jednego wgniecenia ani nic? XD

To nie moj problem, tylko ich, to im brakuje spojnosci, a ja sie z tego
@NewBlueSky: skoro to auto Hulka, to musi być jakoś umocnione. Zwykle auto by się dość szybko zepsuło


@denis-szwarc: a no tak, jak zwykle to te nano technologie, co zmieniaja rzeczywistosc xD

Dlatego to slabe fantasy, dlatego wlasnie to problem z wzorowaniem sie na swiecie irl, staje sie to niespojne i bez sensu.
@denis-szwarc: @Chrystus: albo moze tam to przedstawie inaczej, bo widze ze brakuje wam podstawy.

1. To film, jakas historia, iteracja rzeczywistosci, czesto z dodatkiem nowych zasad albo wgl inne uniwersum gdize wszystko moze byc inne niz w prawdziwym swiecie.
2. Tak, to "film" wiec samo jego istnienie oznacza zlozenie pewnych rzeczy, ktore stanowia podstawe historii. Dla mnie iteracje bardziej zlozone nie sa szokujace ale wiekszosc ludzi nie mysli o rzeczywistosci,