Wpis z mikrobloga

Przeglądam wykop już od dłuższego czasu, ogólnie polubiłem panujące tu poczucie humoru i często są ciekawe rzeczy na głównej. Jestem po skończeniu prawie 2 letniego związku więc zacząłem wczytywać się w tą tematyke aż trafiłem na tagi typu #blackpill zauważyłem że prawie wszyscy zwalacie wine za swoje niepowodzenia z kobietami na geny.

No #!$%@?.. wymyśliliście jakieś ZŁOTE zasady, że rucha tylko chad z kwadratową szczęką mający 190 wzrostu XD muszę przyznać, że po paru tygodniach czytania tego bełkotu sam zacząłem to łykać bo poniekąd to absurdalne uproszczenie na siłe ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale tylko w procencie. Wiadomo ludzie są atrakcyjni lub mniej, ale mam mase moim zdaniem średnio atrakcyjnych kumpli którzy mają atrakcyjne laski, upatrzyli sobie jakąś i są w związku od dłuższego czasu i nie wyglądają jakby pieskowali.

Na obalenie tego powiem że sam nie mam kwadratowej szczęki, 181 wzrostu więc wysoki nie jestem i brak tych "oczu łowcy" XD i co? I gówno, nic to nie zmienia, nawet jak byłem w związku co jakiś czas pisały do mnie stare znajome poznane na imprezach czy przez neta, teraz jak jestem sam to nie mam problemu żeby umówić się na wino i film. A mam kumpla z kwadratową szczęką, tymi hunter eyes, wysportowany, zawsze czysty i zadbany czyli w waszej definicji ideał a tu #!$%@?, nie ma jakiegoś super powodzenia, wiadomo coś tam poruchał ale więcej narzekania niż sukcesów.

Większość z was wygląda pewnie jak moi kumple z drugiego akapitu, czyli jak zwyczajny polski chłop. Wydaje mi się, że tym problemem u was jest brak umiejętności w komunikowaniu się, a nie wygląd póki nie jesteście zdeformowanymi ludźmi, brakuje jakiejś celnej riposty, dowcipu czy ogólnie takiego pazura, czegoś takiego przez co złapiecie vibe z drugą osobą. Poznałem trochę informatyków czy ogólnie facetów o sposobie bycia takiego wykopka typowego, często to inteligentne bestie, ale w gruncie rzeczy niepotrafiące sobą zaciekawić. Trochę jakby żyli za karę.

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #relacje #przegryw #chad #seks
  • 37
181 wzrostu więc wysoki nie jestem


@VoidMall: ok oski

Wydaje mi się, że tym problemem u was jest brak umiejętności w komunikowaniu się, a nie wygląd póki nie jesteście zdeformowanymi ludźmi, brakuje jakiejś celnej riposty, dowcipu czy ogólnie takiego pazura, czegoś takiego przez co złapiecie vibe z drugą osobą. Poznałem trochę informatyków czy ogólnie facetów o sposobie bycia takiego wykopka typowego, często to inteligentne bestie, ale w gruncie rzeczy niepotrafiące sobą
@gnomol: @Xreak: sie uczepiliście tego wzrostu xd nawet gdybym miał 170 parę to by to nie zmieniło mojej sytuacji, oczywiście na korzyść by nie zadziałało, ale nie jest to żaden game changer
@LatajacyJeczmien: Najgorsze jak faktycznie zaczynasz łykać te brednie i wpycha Cię to w jeszcze większego doła, czady srady ile jest takich ludzi? Rzadko kiedy widzę zajebiście wyglądającego kolesia, a jak z paroma takimi gadałem to mieli często siano w głowie, a laski które obracali fakt ładne, ale do najbystrzejszych nie należały
@VoidMall: Zamieniłoby, ale co ty możesz wiedzieć o brzydocie. Piszesz jakieś farmazony i przy tym obrażasz niskich i brzydkich. Rozumiem, że skoro nas jest mało, to nasze zadanie i doświadczenie ma się nie liczyć? Zawsze pada ten koronny argument, bo brzydkich jest mało, jak ktoś chce pisać takie kocopoły jak ty. Wiesz to jest zwykle #!$%@?ństwo, bo bardzo dużo osób pisze tu, że są brzydcy.
@VoidMall: +1, realnych chadów praktycznie nie ma. A nawet jak są, to mogą mieć małe szanse na związek, mimo wyglądu. Oglądałem filmik na yt z chadem co ma paręset matchy. I ok, porucha na one night standach, ale był tak #!$%@? głupi, że albo znajdzie równie głupią laskę, albo każda na dłuższą metę się z nim po prostu znudzi.

Ja sam po sobie wiem, że wieloma rzeczami się przejmuje za bardzo
LatajacyJeczmien - @VoidMall: +1, realnych chadów praktycznie nie ma. A nawet jak są,...

źródło: comment_16610103504LuUqS948E2TMnedNFctmf.jpg

Pobierz
@Aldehyd_Glutarowy: Z tego co teraz wyczytałem to blackpill to że jestes brzydki i nic z tym nie zrobisz, redpill to ze możesz coś kombinować. To jak wytłumaczysz że kiedyś miałem znajomą która była nieciekawa, gruba, włosy krótkie niezadbane, makijaż z #!$%@? i ogólnie zęby krzywe. Po paru latach szczupła z wyrobionym tyłkiem, włosy zadbane cera jakaś lepsza i aparat na zębach i powiem szczerze, że przykuła oko. Więc jak ty możesz