Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie najnowszy film Tromby? Jak ktoś się nie interesuje bilardem to raczej to jest nudne dla niego. Widać, że brak mu funduszy na nagranie czegoś ciekawego. Pomysł Friza na podróżowanie po świecie i nagrywanie filmów to był strzał w dziesiątkę. Gdyby nie to Friz sam już by nie wiedział co nagrywać.
#friz #ekipa
Grooveer - Jak oceniacie najnowszy film Tromby? Jak ktoś się nie interesuje bilardem ...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grooveer: Czy ja wiem czy mu brakuje funduszy. Za walkę nawet jak oddał Mrożonowi z 300k to pewnie z 500 mu się zostało, a film ciekawy mimo, że gram od święta w bilarda, tak swokją drogą, kiedyś był już film z udziałem tego faceta u Tromby na kanale ;)
  • Odpowiedz
@Grooveer: kiedyś już był odcinek z bilarda w domu (800k wyświetleń), a sam mówił, że grywa, więc liczy, że ten też mu siądzie. ten jest takim update'm do tamtego ze zmodyfikowanym składem
  • Odpowiedz
@Grooveer a może to nie kwestia oszczędzania tylko lenistwa Trombalskiego. Coś ambitniejszego poza pieniedzmi wymaga też zaangażowania a z tym to u nich już na pewno kiepsko
  • Odpowiedz