Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1:

ale bricklink oferuje ten zestaw czy sam kazda czesc musialees kliknąć?


Nie. Twórca „MOCyourBricks” oprócz schematu żagli i instrukcji, udostępnia też listę części z ich ilością, którą można wczytać do listy życzeń na bricklink. Później trzeba tylko wybrać sklepy, które oferują części. Bardzo proste.
@wuwuzela1: @Lukasq: @feniks_pn: odnośnik do zestawu. za same części wyszło 174,60 (bez figurek) za statek. Plus około 64 PLN za wysyłkę. Do tego jeszcze plan za 6USD. Załączam zrzut z wyników z teraz, ale do tego trzeba doliczyć koszty wysyłki. Wybaczcie że tak długo, ale podliczałem z dwóch zamówień części do jednego ( w sumie to można koszty wysyłki na pół :D). * - chodzi mi o to że
Pobierz
źródło: comment_1661010515XVDYp1XsvNDZ3HPvwshtSh.jpg
@wuwuzela1: tak, oczywiście jeżeli szukasz tego co najbardziej się opłaca to 31109 polecam serdecznie. Statek Creator jest super i kadłub z klocków to jest świetna droga do budowania. Piratów tu wyciągnąłem ze swojego zestawu "tratwa piracka".. Teraz każdy ludzik chyba jest drogi. Z tym slupem Hancock to sobie pozwoliłem, bo projekt mi się bardzo podoba, więc nie patrzyłem na stosunek ceny do ilości części.