Wpis z mikrobloga

@swojsky: a ja po odleceniu na 500 metrów w lini prostej mam zwiechy obrazu a kilka razy zdarzyło się na odległości 300 metrów (wioska pola lasy) brak zasięgu przez 10 sekund kontroler nie widział drona... i się zastanawiam czy to normalne. Może w sumie wina tych drzew
@swojsky: a to dziwne, że nie mógł się odnaleźć tak jeszcze nie miałem, jak znikał to na b. krótko najcześciej znika poprzedzało brak płynności w nadawanym obrazie. Latasz na tablecie większym ekranie czy telefon?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: duży nie jest, bo mieści się dosłownie w dłoni, a co do wagi to nie cale 600g chyba nie jest aż tak dużo. Wziąłem go ze względu na pozytywne recanzje ¯\_(ツ)_/¯
@Stolusznik: Mam ten sam sprzęt od 50 dni. Z każdym lotem coraz mniej się stresuje. Prawda jest taka że nie tak łatwo jest zgubić czy zniszczyć tego drona. Jeszcze masz care refresh I nawer jak go sam rozwalisz to ci wymienia na nowy za 120 euro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jezu_Ufam_Tobie: true, dlatego też się nie przejmuje, że może dojść do ewentualnego uszkodzenia :) używasz go tylko jako "zabawki" czy też w celach zarobkowych?

Też widzę duża różnice w poprawie umiejętności sterownia i idzie to co raz bardziej smooth
@Stolusznik: Tylko zabawka, na zarabianie na tym mam za małego skilla w obróbce zdjęć :)

Na pocatku bałem się tym latać nawet przy małym wietrze, ale jak zobaczyłem w jakich warunkach lata mój ziomek (ma drona od 2 lat) to uznałem, że naprawdę ten dron dużo wytrzyma :) w nocy, w deszczu, przy silnym wietrze - nic złego się nie dzieje i oby tak zostało.