Wpis z mikrobloga

W sumie mam w dupie premier finlandii, czy ona sie tam nachlała, naćpała, dała sie przelizać, ona na szczęście nie jest premierem mojego kraju, to finowie mają problem.

Natomiast psychoza lewicy jaka dzieje sie od 2 dni na wykopie, sugeruje że coś jest nie w porządku. Tzn. z lewicowcami na pewno coś jest nie w porządku, tylko dlaczego nagle tak im #!$%@?ło na tym punkcie i obrali sobie za punkt honoru bronić premier Finlandii za pomoca swoich fikołków?
Pragne tylko przypomnieć ludziom którzy piszą że w "tymkraju" zakazany jest uśmiech i zabawa, to ci sami ludzie, którzy jechali po Prezydencie Andrzeju Dudzie za to, że pojechał sobie na narty. Narty, #!$%@?. Aktywność fizyczna, a nie #!$%@? wygibasy przed kamerą. Temat byl grzany dobre kilkanaście miesięcy i jeszcze do teraz czasami ktoś wspomni że Prezydent to narciarz.
Nie mówiąc juz o tym, ze nie tylko ci podli, wstrętni nienawistnicy z "tegokraju" krytykują takie zachowania, ale cała reszta świata + media.

Czyli generalnie nie chodzi o to, CO ktoś zrobił, tylko KTO to zrobil. Bo na dobrą sprawe premier finlandii mogłaby nawet założyć dzisiaj only fansa, czy wziąć udzial w gang bangu, a lewicowi szaleńcy nadal broniliby SWOJEJ pobijając wszelkie rekordy w olimpijskiej akrobatyce.

Ja to troche współczuje finom, po pierwsze premier kraju, a po drugie podejścia do sprawy, bo u nas na drugi dzień już leciałyby łby za taką afere bez względu, czy w jej krwi znajdą narkotyki, czy nie. Jakas radna z PiS zaczęła nazywać sie elitą na twitterze i po paru dniach została zawieszona.
Bo oczywiście w "tymkraju" nikt nie zna się na żartach i nie lubi uśmiechu, co nie?

A i nie chcę mi się więcej pisac w tym temacie, miałem w ogóle się nie wypowiadać, bo może byc to prowokacja rosyjska, a może premier finlandii zrobila to dla atencji, ale widząc te kulawe argumenty i to spuszczanie się, jaka ta polityk jest fajna, odwazna, i jeszcze te memy z "można być premier finlandii, ale..." no to ludzie, #!$%@?, nie macie w sobie za grosz żenady.
#polityka #finlandia #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa ##!$%@? #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rosja
  • 8
Jakas radna z PiS zaczęła nazywać sie elitą na twitterze i po paru dniach została zawieszona.


@BadSebastian: XDDDDDDDDD

Ja to troche współczuje finom, po pierwsze premier kraju, a po drugie podejścia do sprawy, bo u nas na drugi dzień już leciałyby łby za taką afere bez względu, czy w jej krwi znajdą narkotyki, czy nie.


Dokładnie, tak jak za wybory kopertowe i masę innych afer, w której doszło do sprzeniewierzenia publicznych
@groznaglizda303: Ej szymek ale ty wiesz, że to głównie społeczeństwo Fińskie zmieniło sytuacje z dołaczeniem do Nato co nie? Przecież oni przed wojną to mieli na to wybimbane totalnie po prostu zrozumieli, że tego potrzebują. Nie ważne czy tam będzie rządził papież czy babka 30 letnia. Fińskie społeczeństwo coś postanowiło i tak się stanie. Nic tego nie zmieni¯\_(ツ)_/¯
@BadSebastian Mówisz, że psychoza lewicy po czym samemu Ci trochę #!$%@? na tym punkcie i zaczynasz bronić drugiej strony.

Dudzie oberwało się za to, że środek pandemii, obostrzenia na maxa, wszystko zakazane a on w tym czasie jedzie sobie na narty. W normalnych okolicznościach to mógłby sobie nawet z Małyszem na Wielkiej Krokwi skakać i nikt by tematu nie grzał.

No tak, pamiętam jak te łby leciały po wydanych milionach kopertowych czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BadSebastian: pluję na lewactwo ale specjalnie dla ciebie zrobię fikolka: #!$%@? ci do tego co jakas baba robi w wolnym czasie. Tam była tylko impreza a nie rytualne składanie ofiar z ludzi aby wskrzesić akwareliste.