Wpis z mikrobloga

Cześć, mam na ścianie podłączenie pod klimatyzację (lewy, górnyróg) . Na tą chwilę nie planuje jej montażu. Macie pomysły jak zamaskować wystające rurki i przewody? Wiem, że najlepiej uciąć i zaszpachlować ale chciałbym użyć mniej inwazyjnej metody ( ͡º ͜ʖ͡º)

#remont #mieszkanie #rozowepaski #wykonczenia #budownictwo
RadiOBagdaD - Cześć, mam na ścianie podłączenie pod klimatyzację (lewy, górnyróg) . N...

źródło: comment_1660977852f616RDcmOi21lnCuB6iCWh.jpg

Pobierz
  • 118
@RadiOBagdaD opinia eksperta - załóż klimę
Jeśli chcesz ukryć przewody to pod żadnym pozorem ich nie ucinaj tylko podkuj kawałek ściany od przewodów w stronę okna i bardzo delikatnie wygnij je i ukryj w ścianie. W tym miejscu i tak kiedyś będzie klima i wszystko zasłoni. Zagipsować i będą sobie czekały na montaż w ścianie. Pamiętaj żeby dobrze je zabezpieczyć (nic nie może dostać się do środka rurek) i nie złamać ich
@RadiOBagdaD: Dajesz w tym miejscu polke rury zaginasz, a na polce ksiazki i cegle. Nikt nie bedzie sie pytal o rury a jak cos to zwroca uwage na cegle. I jak ktos zapyta po co ta cegla, to powiesz ze trzyma rury, a jak sie zapyta po co rury to powiesz ze podtrzymuja cegle. Mam tak od 12 lat, wszyscy akceptuja taka odpowiedz i nikt o nic nie pyta