Wpis z mikrobloga

Uwielbiam cuckoldzkie memy
Czy jest większy symbol jak bardzo poljaki to cuckoldy i simpy
Widzieliście kiedyś kobietę która, żartowała by w taki sposób ? gdzie jej żart ma ją samą poniżyć ?
hehe przesoliłam zupę i stary mi #!$%@?ł hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jedyne ,,dowcipy" jakie uskuteczniają kobiety to takie które mają podwyższyć jej wartość albo poniżyć kogoś innego ale nigdy nie będzie to samopocisk
przynajmniej tego polskie simpy mogły by się nauczyć od swoich witaminek a nie podkreślać na każdym kroku, że nie mają godności i kręgosłupa

#blackpill #p0lka #cuckold #simp #cuckoland #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #redpill
harold97 - Uwielbiam cuckoldzkie memy 
Czy jest większy symbol jak bardzo poljaki to...

źródło: comment_1660975035XI56yaKQ2MjQDXnTiabFRV.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@harold97: ten żart byłby śmieszny, gdyby nie końcówka "Dalszych wydarzeń nie mogę sobie przypomnieć"
Taka końcówka sugeruje, że żona jest agresywną przemocową patuską, a opowiadający żart cuckoldem który pozwala sobie na bycie jej workiem treningowym.

To jest podobne jak żarty i opowiadania wśród facetów, którzy chwalą się że coś tam sobie kupili, albo nie kupili, bo by ich żona zabiła.

To świadczy o tym, że są uległymi, podległymi, zlęknionymi sługusami, którzy
  • Odpowiedz
@harold97: mężczyźni mogą sobie pozwolić na takie żarty, bo na żartach się kończy. Natomiast kobiety są o wiele częściej ofiarami przemocy domowej, są dominowane w związakch, więc głupio z tego żartować. Przemoc fizyczna za słoną zupę to real deal.
  • Odpowiedz
@Tymajster: absolutnie nie, na żartach się nie kończy. Tysiące mężczyzm codziennie przeżywa gehenne będąc psychicznie i fizycznie maltretowanymi przez psychopatki, nad którymi nie ma żadnej praktycznie kontroli.
Mężczyzna nie może zwrócić się o pomoc na policje, do sądu, rodziny, czy do domu samotnego ojca itp.
Mężczyzna może zostać wyśmiany za to że sobie z babą nie radzi, lub nikt mu nie uwierzy i otrzymać porady typu "weź się w garść", "prawdziwy
  • Odpowiedz
Widzieliście kiedyś kobietę która, żartowała by w taki sposób ? gdzie jej żart ma ją samą poniżyć ?


@harold97: Tak np. kiedy piszą pod jakimś postem o przystojnym przestępcy typu "hihi taaki to by mnie mógł gwałcić codziennie"
  • Odpowiedz
@harold97: Nie no, mężczyźni też sobie żartują z przemocy wobec kobiet. Po prostu mężczyźni w ogóle żartują i są zabawni, a kobiety zazwyczaj nie. Natomiast pełna zgoda z tym, że tego typu żarty jak z mema są żenujące i krindżowe. I wskazują na brak szacunku do siebie.
  • Odpowiedz