Wpis z mikrobloga

Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w latach 90 nie bylo 500 plus, pochodze z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny, nIgdy nie dostawalismy socjali nie było kolorowo, nie było zabawek, słodyczy, ubrania po starszej siostrze. Mimo to skonczylam studia i zarabiam ponad przecietna, nikt mi nic nie dal, wszystko samemu osiagnelam. Wytłumaczcie mi prosze dlaczego tak jest ze obcy obywatel; dostaje wszystko , dlaczego tak jest??!! Płakac mi sie chce


37 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

Nie chcemy potomków naszych ojcobójców w Polsce. Wyć się chce z bezilnosci. Kiedyś to byliśmy dla nich Lachy a teraz bracia?


20 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

To nieprawda że wracają do siebie. Wyjeżdżają zeby przemycać to co udało im się wyłudzić od Polaków, Za chwilę wracają po następne łupy. Na ulicach jest ich coraz więcej


23 "łapki" w górę, zero "łapek" w dół.

I jest tego więcej:

https://www.portalsamorzadowy.pl/forum/371322_0.html

To jakiś onucowy portal? Jakby odwrotność wykopu.

#polska #rosja #ukraina #wojna
PoIand - > Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w lat...

źródło: comment_1660973338wnFpvWVUsJgxuqexqEJkhJ.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
To co wyczytasz w internetowych komentarzach nie ma nic wspólnego z tym co myśli przeciętny obywatel.


@Kenny_McCormick_: Nie rozumiesz. Dla mnie reakcje w postaci "łapek" mają dużo wspólnego co myśli przeciętny obywatel. Komentarz może napisać każdy, ale jaki jest odbiór jego widzimy.

wykop nie jest na szczęście zdominowany przez ruskie onuce


Narracja panuje inna na wykopie i podobno jest dużo onuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To co wyczytasz w internetowych komentarzach nie ma nic wspólnego z tym co myśli przeciętny obywatel.


@Kenny_McCormick_: Od siebie dodałbym przykład jerusalem post gdzie wielokrotnie widziałem jak pod wiadomościami o Polsce propolskie komentarze były mocno plusowane a antypolskie minusowane, a co do tego jaki stosunek do Polski mają Izraelczycy to raczej nikt nie ma złudzeń.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PoIand: wykop to po prostu banderowski portal, jest tutaj pełno trolli, którzy konta utworzyli w dniu wybuchu wojny i spamują wykop proukrainską propagandą 24/7
  • Odpowiedz
Ja wychowałam sie w latach 90 nie bylo 500 plus, pochodze z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny, nIgdy nie dostawalismy socjali nie było kolorowo, nie było zabawek, słodyczy, ubrania po starszej siostrze.


@PoIand: To czemu on sie piekli. Przecież w latach 90 Ukraincom socjalu też nie dawano.
Argument w stylu ''mnie ojciec pasem codzienni lał i żyje, a teraz klapsa nie wolno dac''.
  • Odpowiedz
@pawelgie:

Statystyczny Polak pracujący w fabryce azbestu nie marzy o budowie intermarium razem z bartosiakiem. Jest wściekły na to, że pracuje a gówno z tego ma.


Pierwszy wpis z rana i juz mam dobry humoru, xD

Dzięki Mirasku ()
  • Odpowiedz
@PoIand: Te komentarze piszą polskie patusy, których się wyłapuje na skrajnych grupach na fejsie.

Mają płacone za pisanie komentarzy i łapkowanie.

Nie wiem jaka jest stawka za komentarz ale muszą zarobić coś około 60-80 zł dziennie raczej.
Nie wiem jak mają płacone czy pod stołem
  • Odpowiedz
  • 1
Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w latach 90 nie bylo 500 plus, pochodze z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny, nIgdy nie dostawalismy socjali nie było kolorowo, nie było zabawek, słodyczy, ubrania po starszej siostrze. Mimo to skonczylam studia i zarabiam ponad przecietna, nikt mi nic nie dal, wszystko samemu osiagnelam. Wytłumaczcie mi prosze dlaczego tak jest ze obcy obywatel; dostaje wszystko , dlaczego tak jest??!! Płakac mi sie chce 37
  • Odpowiedz
Statystyczny Polak pracujący w fabryce azbestu (Widziałeś jakaś w Polsce, czy na filmie?) jest zadowolony, że na bombelki dali. Choć gówno dali. Ma w de postowanie na lokalnych forach. Konsumuje śmieszne filmiki

Portale samorządowe to gie, które gie płacą adminom i łatwo nakręcić ze znajomymi akcję z głosami ludu i pokazać to potem na FB i Wykopie.

@pawelgie:
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: boże, że ludzie są tak mało inteligentni to nie wiedziałem...fabryka azbestu to kochanie taka przenośnia. Zamień sobie na fabrykę naleśników lub śrubek to może będzie to dla ciebie bardziej strawne. Już lepiej czy nadal ciężko? Na maturze z języka polskiego zdobyłbyś 5% maksymalnie...
  • Odpowiedz