Wpis z mikrobloga

Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w latach 90 nie bylo 500 plus, pochodze z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny, nIgdy nie dostawalismy socjali nie było kolorowo, nie było zabawek, słodyczy, ubrania po starszej siostrze. Mimo to skonczylam studia i zarabiam ponad przecietna, nikt mi nic nie dal, wszystko samemu osiagnelam. Wytłumaczcie mi prosze dlaczego tak jest ze obcy obywatel; dostaje wszystko , dlaczego tak jest??!! Płakac mi sie chce


37 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

Nie chcemy potomków naszych ojcobójców w Polsce. Wyć się chce z bezilnosci. Kiedyś to byliśmy dla nich Lachy a teraz bracia?


20 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

To nieprawda że wracają do siebie. Wyjeżdżają zeby przemycać to co udało im się wyłudzić od Polaków, Za chwilę wracają po następne łupy. Na ulicach jest ich coraz więcej


23 "łapki" w górę, zero "łapek" w dół.

I jest tego więcej:

https://www.portalsamorzadowy.pl/forum/371322_0.html

To jakiś onucowy portal? Jakby odwrotność wykopu.

#polska #rosja #ukraina #wojna
PoIand - > Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w lat...

źródło: comment_1660973338wnFpvWVUsJgxuqexqEJkhJ.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@PoIand: nie, to nie onucowy portal. Statystyczny Polak pracujący w fabryce azbestu nie marzy o budowie intermarium razem z bartosiakiem. Jest wściekły na to, że pracuje a gówno z tego ma. To naprawdę jest tak trudne do pojęcia? Zobaczysz jakie będzie nastawienie do braci Ukraińców po zimie, kiedy ludzie dostaną szału od rachunków za ogrzewanie...to oczywiście nie wina Ukraińców ale i tak ludzie przeniosą gniew na nich.
  • Odpowiedz
Mimo to skonczylam studia i zarabiam ponad przecietna, nikt mi nic nie dal, wszystko samemu osiagnelam

nikt mi nic nie dal


@PoIand: #!$%@? tam, że w wielu krajach za wyższe wykształcenie trzeba zapłacić i osoba "z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny" może sobie o tym pomarzyć, no nikt jej nic nie dał. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciekawe też co oznacza w tym wypadku stwierdzenie "zarabiam ponad przeciętna" skoro
  • Odpowiedz
@PoIand: 1% społeczeństwa wystarczy żeby zdominować dyskurs w niemałej części internetu. Najlepszy przykład : Konfederacja, która przy bodaj 5% poparciu całkowicie dominowała na wykopie czy na yt. Onuce to wiedzą i wykorzystują.
  • Odpowiedz
@PoIand: też dobry przykład. Rzecz w tym, że przeciętny Polak o normalnych poglądach nie jest raczej zbyt aktywny w internecie. Zazwyczaj najaktywniejsi są ci o poglądach skrajnych. Ponadto liczne portale są zdominowane przez grupy wpływu, które z poglądami większości mają często niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
Rzecz w tym, że przeciętny Polak o normalnych poglądach nie jest raczej zbyt aktywny w internecie.


@Kenny_McCormick_: Tu się zgadzam, dlatego wziąłem pod uwagę reakcje w postaci "łapek, plusów, czy tam lajków".

Wyobrażasz sobie te komentarze "zaplusowane" na
  • Odpowiedz
@PoIand: Ale mnie dziwią wypowiedzi płatków śniegu, które dzięki swojej wyjątkowości bez niczyjej pomocy skończyły studia i znalazły pracę. To nic, że żyjemy w kraju, w którym bardzo łatwo wyjść z biedy, bo całe państwo zrzuca się na edukację...
  • Odpowiedz
@peszek_leszek:

To nic, że żyjemy w kraju, w którym bardzo łatwo wyjść z biedy, bo całe państwo zrzuca się na edukację...


Edukację to mamy na żałosnym poziomie co w żaden sposób nie pomaga w wyjściu z biedy. Naprawdę pomaga tylko własna inicjatywa i pracowitość.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: W Polsce jesteś dupa jak masz tylko wykształcenie państwowe. Dużo więcej jest warty pracownik, który podczas studiów pracował w zawodzie, a studia robił zaocznie, od takiego po studiach dziennych.

@Flutter_M_Shydale:
Teraz już nie. Tzn. brak wyższego ogranicza pulę stanowisk tylko w budżetówce i niestety to ona nakręca ludzi do robienia nic nie uczących studiów.
  • Odpowiedz
@PoIand: oczywiście że dostaniesz minusy bo wykop nie jest na szczęście zdominowany przez ruskie onuce. Tutaj są inne grupy wplywu. Są jednak takie miejsca jak np. fakty interia gdzie wyplusowane były nawet posty wychwalające zbrodnie katyńską i mówię tutaj o setkach plusów. Ponadto wiele innych postów ma tam wyraźny wydźwięk prorosyjski, antyukrainski, czasem antypolski i to od wielu wielu lat.

To co wyczytasz w internetowych komentarzach nie ma nic wspólnego
  • Odpowiedz