Wpis z mikrobloga

Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w latach 90 nie bylo 500 plus, pochodze z patologicznej dysfunkcyjnej rodziny, nIgdy nie dostawalismy socjali nie było kolorowo, nie było zabawek, słodyczy, ubrania po starszej siostrze. Mimo to skonczylam studia i zarabiam ponad przecietna, nikt mi nic nie dal, wszystko samemu osiagnelam. Wytłumaczcie mi prosze dlaczego tak jest ze obcy obywatel; dostaje wszystko , dlaczego tak jest??!! Płakac mi sie chce


37 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

Nie chcemy potomków naszych ojcobójców w Polsce. Wyć się chce z bezilnosci. Kiedyś to byliśmy dla nich Lachy a teraz bracia?


20 "łapek" w górę, zero "łapek" w dół.

To nieprawda że wracają do siebie. Wyjeżdżają zeby przemycać to co udało im się wyłudzić od Polaków, Za chwilę wracają po następne łupy. Na ulicach jest ich coraz więcej


23 "łapki" w górę, zero "łapek" w dół.

I jest tego więcej:

https://www.portalsamorzadowy.pl/forum/371322_0.html

To jakiś onucowy portal? Jakby odwrotność wykopu.

#polska #rosja #ukraina #wojna
PoIand - > Ukraincom daja kolejne socjale, zasilki, zapomogi. Ja wychowałam sie w lat...

źródło: comment_1660973338wnFpvWVUsJgxuqexqEJkhJ.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Statystyczny Polak pracujący w fabryce azbestu nie marzy o budowie intermarium razem z bartosiakiem.


@pawelgie: jest racja w tym stwierdzeniu, natomiast od siebie dodałabym rozwinięcie i interpretację.

Statystyczny Polak pracujący w fabryce azbestu po prostu nie myśli dalej niż swój talerz, niż to co zje jutro na obiad. Dlatego całe życie robi i g*no z tego
  • Odpowiedz
Te komentarze piszą polskie patusy, których się wyłapuje na skrajnych grupach na fejsie.

Mają płacone za pisanie komentarzy i łapkowanie.


Nie wiem jaka jest stawka za komentarz ale muszą zarobić coś około 60-80 zł dziennie raczej.

Nie wiem jak mają płacone czy pod stołem czy przelewy.

Patusiarska narracja jest, w miarę zrozumiałe, acz z lekkim upośledzeniem jest to pisane.
  • Odpowiedz