Wpis z mikrobloga

Ale czemu uważasz, że rosja nie odczuła ostatnich ataków na OPL?


@toworel: I gdzie ja coś takiego napisałem ?

nie zdobyła panowania w powietrzu podczas tej wojny. I to jest fakt, o którym całkowicie
  • Odpowiedz
@Koniasz: Nie musisz potwierdzać że nie potrafisz czytać, ale serio ogarnij się. XD.

Jest masa filmików gdzie widać strącane pociski GMLRS(do Himarsa). Nigdzie nie pisałem że wszystkie. To już były twoje wymysły. Pisząc o strącaniu tych pocisków chciałem jedynie udowodnić że Rosja potrafi strącać cele parokrotnie szybsze i dziesięciokrotnie mniejsze niż A-10 tak więc jak one miałyby walczyć bez uprzedniego zniszczenia całej obrony PLOT Rosji ?


Strącone pociski to Toczki, SMERchy. Filmów z strąceń GMLRS jest praktycznie zero. Zdjęcie z numerem seryjnym GMLRS to fejk. Coś jeszcze? Ja wiem, w twoich onucerskich źródłach to tam masa lata filmików. Rosjanie Nie strąca żadnych pocisków, ani szybszych, ani mniejszych od A-10. Twój argument jest
  • Odpowiedz
Filmów z strąceń GMLRS jest praktycznie zero


@Vixay: Wejdź na twiter Jarosława Wolskiego to zobaczysz kilka tych filmów których nie ma.

Twój argument jest
  • Odpowiedz
@Koniasz: Z twojej strony to koniec? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie osłabiaj mnie jeszcze bardziej, bardziej #!$%@? argumentów, IQ na poziomie małpy to ze świecą szukać. Typie, jesteś tak słaby że szkoda klawiatury marnować i nawet brakuje słów by to opisać. Ciąg logiczny u ciebie NIE ISTNIEJE. O myśleniu przyczynowo skutkowym to samo można napisać. Zastanów się do powrotu do szkoły żeby cię ponownie tego nauczyli bo to poziom poniżej jakiejkolwiek sensownej wymiany
  • Odpowiedz
@Vixay: Przecież Ukraina i Rosja w porównaniu do Iraku z 1991 to potęga pod względem obrony plot xD OPL Iraku opierało się o Newy, Kuby i Wegi(jak pewnego dużego kraju środkowoeuropejskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a u Rosjan i Ukrainy wszystkie te systemy dawno wyszły(u Ukriańców w większości) z użycia, a mimo to A-10 miał największe straty na samolotoloty i użycia na bezpieczniejszych fragmentach frontu xD
  • Odpowiedz