Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sntwow: szczerze mówiąc, myślałam, że tylko iOS mają te ścieżki, a tu zaskoczenie, weszłam na Duolingo i bach, zmienili (a mam androida) ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MlodyWilk: obawiam się, że nie :/

@tryboluminescencja:

Lesson content is the same…

…but now lessons are ordered so that you learn a mix of concepts — we’ve previously recommended this exact learning method, so we made it the default!

…and lessons are grouped into smaller units

Practice is built into your path (so you won’t have to worry about jumping around or going back to “cracked” skills)

https://blog.duolingo.com/new-duolingo-home-screen-design/
@Ag90 może i lepiej. Po co było wcześniej te 6 poziomów, jak prawie wcale nie różniły się trudnością. Ja przynajmniej nie mam teraz dylematu czy powtarzać stare czy iść dalej czy robić stories. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MlodyWilk: Ja na szczęście prawie wszystkie lekcje miałam na diamentowym poziomie, ale gdybym je miała na różnym, to bym była zła, że nie wiadomo jak to zaliczyli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja przynajmniej nie mam teraz dylematu czy powtarzać stare czy iść dalej czy robić stories


@allegramente Zgadzam się z powyższym, to jest rzeczywiście na plus!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@allegramente: no właśnie, te lekcje, co ledwo liznęłam, nie nauczyłam się do końca, niestety nie mam już okazji więcej powtórzyć, bo już mi je zaliczyło na złoto i do zakończenia unitu zostało mi story i zdobycie pucharu (a gdy tam popełniłam błędy, to nie musiałam na końcu powtarzać zdania, w których je popełniłam) - kicha pod tym względem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: To upewnij się, zanim Cię dopadnie ten update, że masz przerobione lekcje przynajmniej do levelu 3, bo nawet te zaliczone do lvl 1 "zezłoci" Ci, a nie będziesz mógł się cofnąć i przerobić ponownie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: zależy czy grasz na web czy na apce. Jak na web to możesz spróbować wejść na api.duolingo.com

Druga opcja to duolingo.com/join-beta, tylko radze wejść tam grając w jakis mało popularny język, bo na Reddit się ludzie skarżą, że im odmawiają, bo za dużo "testerów"

No i jak już będziesz beta-testerka, to zarówno w ustawieniach apki jak i ustawieniach wersji przeglądarkowej da się odznaczyc nowy layout
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henk: dziękować dobry człowieku, już ogarniam! (ʘʘ)

PS. Nie miałam żadnych problemów, by zostać beta testerką ^^