Wpis z mikrobloga

Wykopkom nie przeszkadza że krajem rządzi człowiek:

-który nie ma prawa jazdy
-nie ma żony ani dzieci
-nie ma nawet konta bankowego
-siedzi ukryty za 40 radiowozami (śmiertelnie boi się ludzi)

Wykopkom przeszkadza że premier sobie śpiewała i tańczyła.

Mózgi macie przeżarte ruską propagandą.

Polityków zresztą powinno się rozliczać za wyniki. Ale "prawicowe" wykopki podobno zapatrzeni w gospodarkę lubią inflację 15% (realnie ze 30%) i lubią nowe podatki. Zakaz aborcji też lubią - bo wolność. Chyba wolność od rozumu.

#finlandia
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fledgeling: Przeszkadza im BO JEST ŁADNA, ROZUMIESZ!!!!

Czego się spodziewać jak święty tag przegryw rządzi na wykopie. Byłem na tym portalu od samego początku. Niestety ale ludzie tu nie chcą tworzyć jakiejś społeczności. Stajemy się odzwierciedleniem tego co się dzieje w całej Polsce. Tylko żeby polaryzacja była jak największa.

Jakieś taśmy na naszych...co tam, wszystko jakoś bokiem przechodzi. Afera aferę pogania. Ale ładna pani premier tańczy i się bawi. Jak to
Musisz się siedem razy zastanawiać czy rozmawiasz z trolem, ruskim trolem, opłaconym ruskim trolem, opłaconym polskim trolem czy z normalnym użytkownikiem.


@WinogronoToBezpestkowe: Generalnie większość ludzi oznacza osoby o innych poglądach jako trolle. To jest też XD

Przeszkadza im BO JEST ŁADNA, ROZUMIESZ!!!!


@WinogronoToBezpestkowe: Pokaż mi te niezliczone wpisy na mikro gdzie komuś to przeszkadza. Na pewno nie będzie ci trudno podlinkować chociaż z 10. Ja od rana 1 widziałem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CyfrowyD: Przeglądałem trochę wpisów i wchodząc widziałem komentarze. Nie będę wrzucał żadnych linków do komentarzy bo najzwyczajniej nie chce mi się.

To jest moje zdanie co napisałem. Nie będę cię do niczego przekonywał.

Jeśli chodzi o XD z tego że każdy kto ma inne zdanie jest brany za trolla to ja z tego powodu wcale nie chce się udzielać o wojnie w UK. Od określenia "ruska onuca", "onuca", czy obrazka Dario
@fledgeling:

który nie ma prawa jazdy

to nie jest janusz z passatem spod piździszewa małego, zatrudnia szofera (w Maybachu)
­

nie ma żony ani dzieci

brak potomstwa to moralnie słuszny wybór, a ożenek potrzebny jest tylko dla dzieci
­

nie ma nawet konta bankowego

nie jest skazany na łaskę g­eszefciarzy. może mi powiesz jeszcze, że jak nie ma hipoteki ani nie spłaca miniratek jak prawdziwi rhobacy, to też ujma??
­

siedzi