Wpis z mikrobloga

Ale mnie babsko zeźliło, no ||
Wyskoczył mi na FB artykuł o Karasiu, że Agnieszka Włodarczyk bardzo go wspiera, ale się o niego boi.

I oczywiście komentarz babola:
"Ludzie, dla których własne cele są najważniejsze i nie potrafią z nich zrezygnować nie powinni zakładać rodzin. To najbliżsi cierpia potem, a sam "ryzykant" i tak myśli tylko o realizacji swoich postanowień, pasji i celów. To nie są rzeczy bez których nie można żyć. Można realizować pasje bez takich ekstremów.
Dla mnie to tylko egoizm "

Nosz kurrrr. Niebieski jutro startuje w BBT (Bałtyk-Bieszczady Tour - 1000+km) i jestem obsrana na maksa i się o niego boję jak cholera. No ale to jest jego pasja, on żyje tym rowerem i ja to rozumiem i go wspieram i zawsze go wspierałam i zawsze będę wspierać.
Najgorsze co mogłabym w życiu zrobić, to zabronić mu tego co robi "bo ma rodzinę". Zbrodnia w czystej postaci - tak się zabija pasje i niszczy związki ;(
Ehh ciekawe ile takich różowych jak ta jędza łazi po świecie. Takich związkowych terrorystek, co sama nie ma zainteresowań, i niebieskiemu zabrania. NIE WOLNO! BOMBELEK! RODZINA! EGOISTA!!!

Jeżu, przecież nikt na te wyścigi nie jeździ, żeby tam ducha wyzionąć :/ Ale nie, ma siedzieć chłop na dupie całe życie bo ma BOMBELKA.

Powiedzcie proszę, że to są wyjątki. Plis.
#rower #logikarozowychpaskow #pasja #zwiazki
Nordri - Ale mnie babsko zeźliło, no |૦ઁ෴૦ઁ|
Wyskoczył mi na FB artykuł o Karasiu, ż...

źródło: comment_1660899580ExK3jdCM3isatn0uUVzt68.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matpiotr: Karaś jest Terminatorem. Widziałam parę dłuższych wywiadów z nim. Sam mówił, że potrafi oszukać organizm tak, że da radę wszystko jak długo będzie dostarczał paliwo. Mało kto tak może i dlatego jest w TOPie. Więc to nie jest normalne, ale on się do tego nadaje :)

To o czym pisałam tyczyło się bardziej osób zwykłych, które mają swoją pasję i poświęcają na nią czas. Niekiedy sporo czasu. I o
  • Odpowiedz
Krótka piłka, masz dzieci i rodzinę, to nie w---------z się tam gdzie jest ryzyko. Poświęcanie zdrowia i życia dla jakiejś pasji, kiedy przekłada się to na funkcjonowanie całej komórki rodzinnej, to jest taki egoizm, że ja p------e. Jak nic chłopowi się nie stało, a baba marudzi? "hehe pantofel bo On ma pasje", a jak ta pasja kończy się jak u Mancewicza z którym memy latają do teraz to "jaki gnój, osierocił trójkę
  • Odpowiedz
@System-of-a-Daun: to prawda pierdoła o pasjach ci co nigdy na pogrzebach nie byli , gimbaza mentalna która potem robi zbiórki na wózki inwalidzkie na kretynów amatorow , ojciec mojej ex był żołnierzem i walczył na Cyprze po walkach s--------ł i założył rodzinę , jak nie masz dzieci to rób co chcesz możesz nawet na Ukrainie z ruskimi się zabijać ale jak masz dzieci to trzeba być odpowiedzialnym.
  • Odpowiedz
@Nordri @TypowyXD: I dlatego wielu z nas obserwuje swoich ojców co g---o w życiu zrobiło i g---o widziało. Podzielić to się mogą 100 sposobami na wyżłopanie piwa niż radami jak osiągać cele życiowe i jak pogodzić to z rodziną. Posiadanie takiego ojca to duma, a ludzie tu o egoizmie... smutne to życie w Polsce.
  • Odpowiedz
@Nordri: kolega mojego przyjaciela złamał kręgosłup , trenował sobie na kolarce amatorsko a jakiś zjeb rurę z szambem na drodze położył bo wylewał na Pole , było ciemno i typ rury nie zauważył.wiec można zaliczyć od złamania otwartego ręki , po wstrząs mózgu i krwotok wewnętrzny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@solo_living_yolo:

ale jak masz dzieci to trzeba być odpowiedzialnym.


Strasznie wczoraj zachlałem, paliłem blanty do 5 rano
Film mi się urwał jak leżałem w rurze, teraz mnie
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: A tu się troszkę ne zgodzę. Jedzie się wiele godzin, koncentracja spada, zmęczenie bierze górę, jazda w nocy. Dużo może pójść nie tak - wystarczy wmordewind, za zimno, deszcz.

To nie pierwszy jego ultra, niemal na każdym byłam na mecie, widziałam w jakim stanie dojeżdżał. A i wypadki za nami (potrącenie, operacja, rekonwalescencja, rehabilitacje). Sama jestem po wypadku rowerowym - wstrząśnienie mózgu z amnezją i wiem, że to są
  • Odpowiedz