Wpis z mikrobloga

Ku… utknąłem w Bukareszcie bo moto odmówiło posłuszeństwa, mechanik co chwile znajduje coś nowego a miało być tylko złe paliwo.
Mechanika wybrało assistance bo zdałem się na nich biorąc pod uwagę moja znajomość rumuńskiego .
Pierwszy urlop od 6 lat i taka chu.nia.
Już 2 dni poszły się walić, zostało 9 dni.
#zalesie #motocykle
  • 35
  • Odpowiedz
Jaki rocznik motocykla? Tiger z szybkiego goglowania to roczniki 2012+++
Nie wierzyłem w anegdotki mojego ojca że przy zjeżdżaniu Europy ludzie na starych motocyklach spokojnie jeździli a ci na czasami nówkach sztukach wracali na lawecie, ale widać jakieś ziarnko prawdy w tym jest.
Za rok kupuje nowe moto- pierwszy raz z salonu (nie licząc chińskiej 125 parę lat temu) ale chyba dogłębnie trzeba zbadać temat awaryjności. Za dużo elektroniki jest chyba tutaj
  • Odpowiedz
@tak_tylko_na_chwile: ja raz miałem awarie motocykla kilka km przed Bratyslawą. W sobotę późnym popołudniem gdy już wszystko było pozamykane a AC nie miałem :)

Głowa do góry. Już po wszystkim będziesz te historię pamiętał do końca życia
  • Odpowiedz
@kaczynski: na początku sierpnia zrobiłem prawie 2 tysiące kilometrów po Rumunii na 25 letnim enduro, w offie, #!$%@?, błocie, na kamienistych górkich podjazdach i drogach zmytych przez wodę. Nic się nie zepsuło ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale znam i obsługuję swój sprzęt samodzielnie. Na wyjazdy im prostszy sprzęt tym lepszy.
  • Odpowiedz