Wpis z mikrobloga

co jest #!$%@? raz dwa trzy z tym #pgg ? już nawet nie idzie sobie skopiować requesta z przeglądarki i walić z curlem z basha z jakimś małym sleepem bo wali unauthenticated? nawymyslali se jakieś sesje, tokeny, to to widzioł. ja rozumiem aby odstrzelić normików, ale żeby programista węgla rodzicom nie mógł kupić przy pomocy swojego intelektu to świat się kończy #programowanie #programista15k #zalesie
  • 12
@Sisal: założę jak PiS będzie oferował refundację - liczę na zwrot z tych podatków które oddałem przez lata a nic nie mogłem skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@asdxmee: Tak bez problemu, jak strona sie zaladowala to skopiowalem sobie to co sie wysyla po kliknieciu dodaj do koszyka i wrzucilem to w petli. Wrocilem po kilku minutach, odswiezylem strone i bylo dodane. Wieczorem dokonczylem zamowienie
@evan_wykop: strzelałeś na endpoint koszyk/dodaj-produkt? Generalnie mylące jest to, że jak strona zaczyna mulić to odpowiada kodem 200 jakby wszystko było ok, a w rzeczywistości taka odpowiedź jest naszym ulubionym biało czerwonym ekranem z błędem. Jeśli dobrze zrozumiałem działanie tej strony to poprawna odpowiedź dodania do koszyka ma kod 3xx i robi redirect