Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 31
699 413 + 39 + 64 + 22 + 29 = 699 567

Powolne wracanie do pedalarstwa po chorobie. Bałem się że mi się pogorszą wyniki ale na szczęście nic takiego się nie stało. Ba, nawet udało się już kilka PRów ogarnąć i wjechać minutowy podjazd na 400 watach więc jest spoczko.

Minusem jest to, że w poniedziałek jechałem w ogromnej ulewie i po powrocie do domu mój Flare RT zdecydował, że przestanie się włączać i uj także dzisiaj czeka mnie wycieczka do sklepu po nowego :/

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1660820848frCK9v3GFQfmcVbkIiOvVL.jpg
  • 6
także dzisiaj czeka mnie wycieczka do sklepu po nowego :/


@Cypherspeed: od razu kupuj z mocowaniem na kajak, patrząc po foto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po wyschnięciu też nie zaczął działać? Pewnie przy próbach odpalenia na mokro coś się sfajczyło w środku.
@pawlos10rs: Właśnie zorientowałem się dopiero wczoraj jak wyszedłem na rower i chciałem włączyć pod domem - brak reakcji. Potem podłączyłem ją do ładowania ale też nie dawała znaku życia. Miała całe 48 godzin na przeschnięcie ale jak pamiętam to przez całą jazdę w deszczu świeciła :/
@Cypherspeed: To też dziwne trochę skoro bontrager reklamuje lampkę, że nie straszne jej nawet najbardziej mokre jazdy. Knog plus po jeździe w deszczu nie do końca wygaszał jedną diodę i tak sobie świecił przez ~godzinę po wyłączeniu lampki ale jak wyschła to wszystko wracało do normy. Tyle, że to świecidełko ze 3 klasy niżej niż flare... Może jakaś gwarancja czy w ogóle kontakt z producentem pomoże?
@pawlos10rs: Gwarancja odpada z dwóch powodów:

1. Lapkę mam już ponad 2 lata
2. Kupiłem ją w sklepie daleko od miejsca gdzie mieszkam podczas kilkudniowej wycieczki bo poprzednia mi się zgubiła więc nawet nie zachowałem pudełka ani paragonu bo nie miałem gdzie tego wrzucić :p

Kupię nową a tą jeszcze sprawdzę za kilka dni, jak będzie działać to sprzedam za kilka zł