Wpis z mikrobloga

Prawda jest też taka, że laski już nie piszą nawet 180cm tylko 185, bo faceci dodają sobie po 5-7cm wzrostu w opisie względem rzeczywistości. Tak samo jest z dickiem, gdzie mikrusy 14cm piszą laskom, że mają 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°) faceci kłamią dlatego uczciwy Miras nie ma siły przebicia.
#heightpill #blackpill #tinder #dickpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@harold97: ale co to ma do rzeczy w kontekście kłamstwa? XD Chodziło mi po prostu o to że faceci wzięli przykład z kobiet. Ale jeśli już porównujemy to wagowe klamstwo jest łatwiejsze do przebaczenia, bo, jak mówisz, zawsze można schudnąć :)))
@harold97: lecą w #!$%@? strasznie, raz ze co drugi oskar ma airmaxy (przez co sam musze sobie ładować wkładki 3cm w normalne buty zeby nie tracic)
dwa że kłamią i dodają se cm, w #!$%@? razy mialem sytuacje ze typ mowil ze ma np 190-195 a byl niższy ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ja mam legitne 190 na bosaka), z typami kolo 175-180 to ciezko mi
@Slavcel: w europie nie, jest wręcz przeciwnie, pokolenie 30 latków jest srednio 1-2cm wyzsze od zoomerów wg. statystyk
boom wzrostowy #!$%@?ął w latach 70-90 zależnie od regionu i juz ludzie tutaj raczej stoją w miejscu
za to azjaci rosną jak #!$%@?, sredni wzrost południowego koreanca to teraz 174, 15 lat temu to bylo 168