Wpis z mikrobloga

Mozecie mnie nazwac #ruskaonuca, ale powiedzcie mi jak Unia Europejska ma powaznie traktowac kraj, ktory:
- jest przezarty korupcja
- w rzadzie ma same kolesiostwo i 'swoich'
- zatail tak wielka katastrofe i do konca brnal w zaparte
- lapowki, przewalanie kasy i publiczne kradzieze na masowa skale

Mowa oczywiscie o Polsce, zdjecie niepowiazane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina #polska
Pobierz m.....0 - Mozecie mnie nazwac #ruskaonuca, ale powiedzcie mi jak Unia Europejska ma p...
źródło: comment_1660808749OrvudNYNZQKxAi8MgHfMTH.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcooo80: nie ma poważnie traktować i nie traktuje, tylko ludzie w Polsce się jeszcze dziwią bo dla nich hehe korupcja czy hehe katastrofa ekologiczna to coś normalnego.
@marcooo80: Dobrze, że w Niemczech ani Holandii nie ma korupcji. Jakieś tam 200mln od Rosjan dla "lokalnej organizacji przyrodniczej" albo były premier kanclerz szefujący zagranicznej firmie której podporządkował swój kraj na lata pełniąc urząd. Trawa u somsiada zawsze zieleńsza. A opinia znajomego Niemca, że pod płaszczykiem dorosłej demokracji czai się taka sama korupcja, kolesiostwo i wałkarstwo.
@marcooo80: no no, to jak u nas jest tak #!$%@?, do dupy u #!$%@? to co dopiero na tej świntej ukrainie. Ukochany przez wykopkow kraj to dopiero musi byc gowno

Czy tam to baja lux bo tylko u nas takie dziadostwo?
Stary za worek ziemniaków w PRL zdał prawko,40 lat później nic się nie zmieniło to sobie wyobraźcie co było w latach 1920. #!$%@? aż dziw jestem i #!$%@? ze Polska nie sprzedała się Niemcom w 1939.
Teraz zylbym jak cywilizowany człowiek jadąc sobie 6 letnim autem z salonu z pracy a tak to jedyne co na mnie czeka to #!$%@? w dupe