Wpis z mikrobloga

@crazy_wolf: No nie przesadzajmy, Legiony od jakiegoś czasu to nawet są jeszcze do przemyślenia, tym bardziej jak zestawiamy je w niskim budżecie razem z gamingową serią HP i Acera, które są nieporozumieniem. Nie zmienia to jednak faktu, że GB zjada go na śniadanie
@Fuilares: Acer, Lenovo, HP w wersjach konsumenckich to jest jeden wielki szajs (włącznie z markami, które kupili i przerobili na swoją gówno-modłę). Zawsze jest tak samo - mówi się komuś, nie kupuj Lenovo - kupują bo był tańszy, a za 2 lata i 1 miesiąc pytanie co się dzieje bo przestało działać. W Lenovo bardzo mi się podobał jeden model gamingowy, który miał niby woofer - w rzeczywistości był to wybity
crazy_wolf - @Fuilares: Acer, Lenovo, HP w wersjach konsumenckich to jest jeden wielk...
@crazy_wolf: No tak, tylko że przez 10 lat sprzęt może się drastycznie zmienić, nie wziąłeś tego pod uwagę? Kiedyś np. Samsung też robił szajs, miał kijowego touchwiza jako nakładkę, który ciął się jak nastolatka w gimnazjum, a teraz to mają jedne z najlepszych telefonów jakie możesz mieć na androidzie. Co prawda są drogie, ale za jakość płacisz. To samo z Lenovo było, za czasów Ideapad 100, czy też pierwszych Legionów ni
@Fuilares: Akurat ja cały czas jestem w branży i na co dzień obcuje z tym gównem Lenovo. Thinkpady są trochę lepsze, ale też zepsuli w stosunku do tego co było kiedyś od IBM. Obecne Lenovo udają lepsze, ale to nadal shit, gwinty z tworzyw sztucznych, baterie, do których trzeba się dostać odkręcając całego laptopa, niska jakość rozmieszczenia elementów na PCB (kondensatory blisko elementów, które się grzeją - oczywiście przypadek xD). Samsung
@crazy_wolf: Za przeproszeniem słabe te argumenty masz, bo jakbym ci podał listę budżetowych laptopów bez Lenovo, to masz 75% szans, że te przypadłości będą go też dotyczyły. Wymienna bateria? 100 lat już takich rzeczy nie widziałem, oprócz w biznesowym sprzęcie. Niska jakość rozmieszczenia elementów na PCB? Zobacz sobie teardown z nowych Asusów TUF, które grzeją się jak #!$%@?. To jest smutne, że taki sprzęt wychodzi do rąk konsumenta, ale w tym
@hellsmash86: nie wiem czy młody się zdecydował, ale nie brałbym tego Legiona na jego miejscu. Matryca WQHD jest średnim pomysłem na 15'' i przede wszystkim daje słabsze wyniki w grach w porównaniu do FHD. Wziąłbym Legiona w podobnej wersji tylko z FHD - widziałem nawet podobnego na promce tylko 500gb dysk.