Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Valorcrest: palenie zwykłego węgla w "kopciuchu" wcale nie musi być jakoś super szkodliwe, trzeba umieć nim palić.
I nie wiem, co to ma do patologii xd jak nie ma węgla to co ma robić?
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: Najlepsze, że ogrzewanie w blokach też wystrzeli do góry.
Zresztą, trudno się jakkolwiek odnosić do takiego komentarza. Mógłbym poprzeć, gdyby nie fakt, że węgla brakuje nie z przyczyn rynkowych, a politycznych. PiS chciał zgrywać moralnych i wyszli przed szereg rezygnując z rosyjskiego węgla zanim cała UE się na to zdecydowała, o ile dobrze pamiętam.
No i teraz wiadomo, kto za to zapłaci - #!$%@? wszyscy xDDD
  • Odpowiedz
@pawelkowy: Czyli jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy na ważny cel to może szkodzić innym, tak? Podaj adres - tłumy potrzebujących zaraz wyrusza splądrować ci chatę.
  • Odpowiedz
@pawelkowy to bym zamieszkał z jakąś rodziną i zrzucał się na węgiel czy tam ogrzewanie. Jak mnie na coś nie stać to nie znaczy, że mogę kraść lub niszczyć środowisko.
  • Odpowiedz
@losmarineros: tego nikt nie powiedział ale twoja wypowiedz o #!$%@? ludziom kar wskazuje na to ze jesteś po prostu zawistny wobec ludzi, boli cię palenie gownem za co ludzie maja dostawać kary bo rząd ustalił ze nie wolno, gdzie ten sam rząd doprowadził do katastrofy ekologicznej i jest git
  • Odpowiedz