Wpis z mikrobloga

@024_: Że ziemia jest kosmicznym więzieniem, a duszę czyli jej.mieszkancy odsiadują tu karę,za coś co zrobili w realnym świecie (taki motyw czyssca) która wcale nie kończy się wraz ze śmiercią ciała o nie nie, Reinkarnacja istnieje i jesteś wcielamy do kolejnego i kolejnego ciała osoby, której życie musisz.przezyc jak najlepiej. Można Cię reinkarnkwac także do czasów w tył, czyli np w czasy 2 wojny światowej albo do średniowiecza czy czasów cesarstwa
@024_: Poznałem ją na polskiej desce 8kuna.
Kosmici to efekt eksperymentów bogaczy, którzy wraz z wojskiem mają podziemne bazy, gdzie z porwanych prostytutek i zaginionych kobiet rodzą się efekty eksperymentów genetycznych. Główną siłą roboczą są naukowcy po najlepszych uczelniach, którzy są wybierani na bazie testu na socjopatię. Jednak są oni na tyle jebnięci, że ich mocodawcy nie ufają im i wszczepiają ów naukowcom czipy, które aktywowane są, jeżeli np naukowiec chciał
@024_: Ludzie nie żyją na jednej planecie, a nawet nie w jednym wszechświecie, lecz każda świadomość projektuje swoją własną czasoprzestrzeń i materię na podstawie struktury swojego umysłu. Czyli każdy człowiek żyje w innym świecie, jednak wydaje nam się że żyjemy we wspólnym jednym świecie ze względu na podobną strukturę umysłową. Inni ludzie których widzimy to nie są ci ludzie, lecz jedynie nasza interpretacja wyglądu danego człowieka na podstawie jego struktury DNA
@024_: no i jeszcze taka moja bardzo osobista teoria. Afirmacje działają, Ty jesteś jedynym człowiekiem, ostatnim człowiekiem na planecie. Jesteś uwięziony w wirtualnej rzeczywistości stworzonej przez AI, która śledzi Twoje poczynania. Wszystko jest jej sprytnym wymysłem, wokół Ciebie nie.ma.realnych ludzi, tylko bioroboty, które jedynie udają ludzi. Jak w trumnan show, tylko jesteś taka nieprzewidywalna rozrywka.dla maszyn, które ustawiły Ci świat i obserwują i na podstawie Twoich przemyśleń, kreacji i tego co
@024_: Jest jeszcze taka, że Hitler był opętany przez Abadona - demona wyższego rzędu, który przez kilka lat dosłownie mówił mu co ma robić, bo widzial przyszłość, ale tak jak to zły demon po kilku latach zbierania luszu czyli tych wszystkich złych emocji podczas wojny że wszystkich ludzi i z ich cierpienia w końcu zwrócił się przeciwko temu, kto go przyzwał. I go zniszczył co się facto jest jego głównym motywem
@024_: Jak to się stało, że Hitler wygrywał wszystkie bitwy, że szedł do przodu w tej wojnie jak dziki. Skąd wiedział, że Francuzi staną za linią maginota i nie wjadą.mu w plecy, całe Ardeny były majstersztykiem. Sama bitwa pod Kurskiem to było coś niesamowitego. Dosłownie tak, jak by Hitler był przez kogoś prowadzony. Nie tylko on, cały naród niemiecki. Spójrz jakich oni mieli wybitnych naukowców, oni wprowadzili nas w ere w
@024_: Nie pamiętam gdzie przeczytane ale: Bóg popełnił samobójstwo, a jego energia rozlała się tworząc wszechświat. Wszystko co istnieje to jedynie fragmenty, które pewnego dnia bezpowrotnie zgasną. Całe istniejące życie to ostatki jego świadomości, które walczą o życie nie chcąc uwierzyć, że jedyne co je czeka to nieuchronna śmierć. Co za ty idzie, wszyscy jesteśmy jedną osobą, która przeżywa wszystko z różnych perspektyw w nadziei, że będzie lepiej, ale nie będzie
@Glikol_Propylenowy: @024_: A ile ja o Crowleyu bzdur słyszałem xD
Jakoby złożył w ofierze 150 dzieci będąc we Francji. No ja się pytam, jak niby nikt nie zauważył zniknęcia ponad setki dzieci? Gdzie niby je schował potem?
Tak to jest jak bierzesz się za magiczne traktaty. Równie dobrze mógłbym szukać zielonego smoka, by mi rozpuścił złoto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)