Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: W takie produkcje na tamtym zestawie nie grałem, nawet takich gier w bibliotece nie mam, najbardziej wymagające graficznie to były GTA V i Wiedźmin 3. Teraz procek zamieniłem na i5-12400 więc ci nie powiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: a karta ma służyć do grania? Wtedy 8gb. Generalnie, nie wiem jaki masz budżet, ale domyślam się, że nie wystarczy na gtx 1070(sam mam i pewnie bym sprzedał za 1k+), dlatego rzuciłem rx580. Z mojego doświadczenia karty Radeona lepiej się "starzeją" - dłuższe wsparcie sterowników itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: sprawdź benchmarki gier, które cię interesują dla tej karty oraz dla 1060/1070. Sama musisz stwierdzić czy warto. IMO dopłacenie do 1070/580 ma sens, ale nie każdy chce tyle wkładać w sprzęt, zwłaszcza "z średniej półki"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: myślę, że w 1080p i niskich/średnich ustawieniach obie karty dadzą radę utrzymac 60 FPS w rdr2. 1060 pewnie będzie mial z tym kłopot (ale na pewno będzie to coś w okolicach 40-50+). Musisz zdecydować czy parę stówek jest dla ciebie warte tych fpsow.
  • Odpowiedz