Wpis z mikrobloga

@Reinspired: zawołałem, @OptiFinance na wykopie świadczy takie usługi, Jak brałem prawie 3 lata temu, to np taniej wyszła oferta millenium leasing z Gdańska niż centrali z Warszawy i pani przyjechała do mnie pół Polski żeby podpisać umowę. Jeśli porównujesz procentami np leasing 118%lub 120% to zawsze bierz z tym samym okresem, wpłatą własna i końcową bo inaczej porównywanie tych % nie ma sensu bo np im większa wpłata własna i krótszy
@Reinspired Raczej większość ludzi nie ma problemu z każdym leasingiem dopóki płacą lub nie ma szkody ( ͡º ͜ʖ͡º)

I warto przeczytać toip, bo ludzie potrafią się wykłócać o różne rzeczy i wystawiac ocenę 1, bo nie czytali opłat które będą ponosić, a później zdziwienie.
@Reinspired: Ja szukając wysłałem po prostu email do kilku leasingów z zapytaniem o konkretne auto. Oferty były porównywalne ale u mnie wygrał ING leasing dlatego że trafiłem na mega ogarniętą babkę która była zawsze pod telefonem i i wszystko udało się załatwić mega szybko, co przy autach używanych ma znaczenie.
@Reinspired: Albo bierzesz ubezpieczenie z leasingu za X albo szukasz sobie np 200zł taniej ale za to że jest zewnętrzne to płacisz 200zł za polise zew. Jak Cię fotoradar złapie to np madat + 200zł za obsługę itp itd Rzadko się zdarza że coś takiego płacisz. Jak np odsprzedajesz auto przed zakończeniem (cesja) to tez kilkaset zł za taki proces
Zastanawiam się też nad używanymi autami


@Reinspired: Cześć,
To są firmy, które finansują zdecydowanie najwięcej używanych samochodów osobowych:
PKO Leasing
Europejski Fundusz Leasingowy
Santander Leasing
mLeasing
Alior Leasing
Idea Getin Leasing
Santander Consumer Multirent
Millennium Leasing
Pekao Leasing
Impuls-Leasing Polska

Co do tego, która jest najlepsza, to nie ma odpowiedzi w zasadzie na takie pytanie - tak jak opisane tu: https://www.fmleasing.pl/porady/najlepsza-firma-leasingowa

Pozdrawiam
@Jarek-FmLeasing: Co powiesz o „SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.”? Wiem ze to Francuska grupa ale mało kto o nich mówi a czasami zdarza mi się widywać na drogach auta z ramkami pod tablica i nazwa tego leasingodawcy