Wpis z mikrobloga

Ukończyłem Necromunda: Hired Gun i bardzo mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam fanom szybkich i dynamicznych FPSów, które wymuszają ofensywny styl gry w stylu ostatniego Dooma. Nie da się kampić w jednym miejscu i wystrzelać wszystkich jak kaczki, trzeba cały czas być w ruchu. Szybkie przemieszczanie ułatwiają nam: podwójne skoki, dashe, bieganie po ścianach i linka z wyciągarką. Zbieramy również pieniądze, które posłużą nam m.in. do modyfikacji giwer, ulepszania statystyk naszej postaci i odblokowania różnych zdolności np. spowolnienia czasu czy włączenia autoaima na kilka sekund. Poza tym gra ma rewelacyjną oprawę audiowizualną. Do boju zagrzewa nas gitarowa muzyka, a różnorodne lokacje utrzymane w stylu industrialno-gotycko-cyberpunkowym cieszą oko. No i akcja rozgrywa się w uniwersum Warhammera 40.000 za co też spory plusik.

BTW: gra wylądowało w obecnym Humble Choice, więc tanio można zgarnąć steamowy kluczyk.

#gry #grypc #konsole #ps4 #xbox #pcmasterrace #przeszedlem #doom
Desolator - Ukończyłem Necromunda: Hired Gun i bardzo mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pol...
  • 8
  • Odpowiedz