Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azazeal: to jest sukienka szyta w bardzo znanej pracowni, właśnie jest końcówka sezonu na takie suknie i podejrzewam, że jak do 30.09 nie zejdzie to zejdzie dopiero na wiosnę.
Moja wisi od miesiaca, średnio od tej projektantki wiszą 2 tygodnie. Zrobiłam nowe profesjonalne zdjęcia, nowy opis itp. i nic, tylko więcej obserwuje. Nie wiem co robię źle. Rozmiar też standard bo od XS do m
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jatylkozapytac: i tak znajda się osoby które będą oferować 20 zł za tą kiecke, bo a może się uda, wkurza mnie powoli vinted pod tym względem, że dużo osób tam mega zaniża ceny, z promowaniem możesz spróbować ale myślę że prędzej z promowaniem danej rzeczy niż całej szafy.
@jatylkozapytac: Zastanów się jaka realnie wartość ma ta sukienka.
Może być tak że ludzie ja obserwują bo liczą na to że zejdziesz o x% z ceny.
Możliwe że się podoba ale cena jest wyraźnie przesadzona że aż im szkoda proponować mniejsza.
Obserwują bo mają coś podobnego i patrzą czy takie coś się sprzeda czy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@John_S: nowa (a moja jest w stanie idealnym) kosztuje 900 + 8 tygodni oczekiwania. Średnio są po 700 używane. Moja spuszczona na 630 z 650.
Właśnie są podobne sukienki, ale na zasadzie aliexpres vs rzeczywistość - te tańsze są na prawde pokraczne, podróbki tej projektantki.
Na razie dodałam się do wszystkich grup z sukienkami na fb jak Mirek radził i próbuje :D