Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Riczi_znad_Wisly na to wygląda, ciężko zobaczyć, ale widać fragment jakiegoś paska. A, że pasek idzie w górę silnika to wnioskuję, że to rozrząd. No i silnik nawet nie kręci od rozrusznika :(
  • Odpowiedz
Ty lepiej się dowiedz który pasek trzasnął xD bo jak od alternatora to naprawa z robocizna wyjdzie 10% tego co Ci majster powiedział. Lepiej wiedzieć co zepsute niż zawierzyć majstrowi. Jesteś w potrzebie skłonny do płacenia to może się okazać, że to będzie najdroższy pasek w historii warsztatu i będą o Tobie opowiadać przez kolejne kilka lat jak frajer dał się zrobić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teh4esz: Pół roku bujam się identycznym gruzem - 2008 poliftowe 1.6 benzynowe bez zmiennej fazy. Ostatnio puścił delikatnie wąż hydrauliczny od pompy wspomagania i zaczął rzygać na wszystko dookoła - w tym pasek rozrządu wymieniony 3 miesiące wcześniej. Zlałem temat i dolewałem płynu ze względu na to że po prostu nienawidzę tego auta i nie zamierzam ładować w niego kolejnych pieniędzy. Zdanie zmieniłem wczoraj jak zobaczyłem że pasek z wierzchu zaczął
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TakiGupiZeSzok rozrząd na pewno bo widzialem który to pasek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@BakedPotato kurde, ja wlasnie w marcu naprawiałem identyczną usterkę wężyka wspomagania xD to pewnie dlatego pasek od rozrządu pierdzielnął (chociaż rozrząd był wymieniany mnie więcej 30k km temu ;(
No Ford gówno wort, jakbym wiedział wcześniej jaki to paździerz to bym się nie pakował. Ale w sumie wygodne i zwrotne autko, tylko czuć małą moc
  • Odpowiedz