Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#suchoklates here. Czy mam szanse u milfów? Mam 185cm wzrostu i mordę nawet nawet (6,5/10) i bujną czuprynę. No ale niestety jestem drobnokościsty i wyglądam na jakieś 20 lat mając 31 XD. Podobają mi się dojrzałe zadbane kobiety 30-40. Mówi się że te starsze patrzą bardziej na zaradność. Pod tym względem jest u mnie ok. Mam duże ładne mieszkanie i sportowy samochód (w leasingu ale mniejsza z tym). Zarobki pięciocyfrowe. Status tych kobiet nie obchodzi mnie, może być ekspedientka z żabki. Zależy mi bardziej na przelotnych relacjach. No ale właśnie.. mam wrażenie że jestem dla nich przeźroczysty. Może gdyby wiedziały że mam te 30 lat to inaczej by mnie postrzegały a tak to myślą pewnie że jakiś studenciak ze mnie. Parę razy zdarzyło mi się zagadać taką "mamuśkę" w sklepie albo windzie i były bardzo uprzejme, uśmiechały się i żartowały ale nic dalej nie ruszyło. Podejrzewam że odbierały to jako żarty a nie podryw. Inna sprawa jest taka że byłem kiedyś u divy ~35 lat i cholernie mi się podobała ale miałem wrażenie że ona mną tak jakby gardziła. Czułem że była zażenowana tym że taki "młody" koleś do niej przychodzi, w dodatku mniej ważący od niej. Obawiam się że z normalnymi kobietami też by tak było. Odpuścić sobie czy próbować dalej? Z młodszymi nie mam problemów żeby poderwać ale nie kręcą mnie tak bardzo. Wiadomo, z braku laku jakąś małolatę przerobię ale to nie to samo co cycata, doświadczona i napalona milfetka.

#podryw #podrywajzwykopem #milfy #mamuski #zwiazki #niebieskiepaski #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fc9eb3dc34d0ff86333037
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: swoim podejściem. Wiek w kwestii seksu nic nie oznacza. Poza tym przestań sprowadzać kobiety do poziomu obiektów seksualnych, to może będzie ci łatwiej nawiązać jakąś fajną relacje. Wbrew pozorom nawet na ruchanie trzeba mieć dobrą gadkę i manierę.