Wpis z mikrobloga

@kuroszczur: Taa, a pierwsze co ludzie zrobią, przy waszych okrzykach "przecież miało wyjść inaczej", to założą państwa. Jesteś tak unikalnym płatkiem śniegu jak unikalne są moje masowo produkowane skarpety. Z takich jak ty Rothbard śmiał się pod koniec życia.
@Hylfnur: Już od dawna wiadomo, że czerwono-czarni bandyci nie są anarchistami ale anywłaścionowcami i gówno wiedzą o Proudhonie i jego dążenia do indywidualizmu. #!$%@?ć was, bo jesteście niebezpieczni
@kuroszczur: Fajnie że zostałem anarchistą, nie wiedziałem że jestem XD Jesteś tak przeżarty przez ideologię że widzisz tylko to co chcesz widzieć, a jak rzeczywistość nie zgadza się z wyobrażeniami to jest to problem ... rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Iście bajkowo austriackie podejście.

Jak w tej twojej bezpaństwowej utopii przyjdzie grupka anarchistów i powie że ta ziemia co ty uważasz że należy do ciebie (swoją drogą
Ja mam wrażenie, że Młodzi Razem jest prowadzony przez pisowca, który odstawia rolę szpiega xD


@kiszczak: a ja mam wrażenie że OP szkaluje ich by nie byli konkurencją dla pisu. Podstawy przedsiębiorczości nie są dla każdego bo wielu wybierze pracę na etacie. I w pracy na etacie warto by znali swoje prawa. Przedmiot uczący o prawach pracowniczych które będą dotyczyć tych którzy założą firmy i kogoś zatrudnią oraz tych którzy będą