Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@somskia: "ale niektórzy zapominają, ze są wśród ludzi mocno"
to się nazywa prawo miłości i młodości, istnieje dla Ciebie tylko ta druga osoba, innych masz w nosie. Tzw. romantyczność.

Ja nie widzę problemu, nie musisz się gapić tak samo jak nie gapisz się na psa co dokonuje zrzutu na trawnik, jeśli Cię to obrusza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
"Serio jest różnica w okazywaniu sobie uczuć, a nachalnym okazywaniu sobie uczuć."

Pocałunek do 1,8s jest spoko, ponad 2 to już nachalny? ().

Mnie to raczej bawi jak taka parka ma nadmiary uczucia dla siebie. Poza tym może widzą się raz w tygodniu albo rzadziej i wykorzystują każdą możliwą chwilę...

Robienie z igły widły @GIGASTARA załóż sobie słuchawki na uszy i spójrz w drugą stronę
@GIGASTARA: Pamiętam jak miałem podobną sytuację w ostatniej klasie szkoły średniej. Jedna para siedziała cały czas przy wyjściu z budynku szkoły i ciągłe się lizała. Ale to tak przez całe przerwy. Doszło do tego, że dostali wezwanie na dywanik do dyrektorki, a skończyło się na tym, że przestali w ogóle przychodzić na zajęcia xD

Dlaczego od razu tego nie zrobili tylko przez jakieś 3 tygodnie obrzydzali życie ludziom nie mam pojęcia