Wpis z mikrobloga

POTEZNA neuropa XD


@MglawicaKraba: Śmieszna raczej. Jednak takie tematy potrafiliście wykopywać za pomocą swojej listy, tym razem jakoś was to nie zainteresowało? Dlaczego?

tak, te 24 zakopy (po 10 razy więcej niż inne jej filmy) to też "neuropa"?


@MglawicaKraba: To pewnie homofoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i nie 10 razy więcej, bo raczej ~4 razy więcej patrząc na ilość zakopów w jej innych znaleziskach ( ͡
może tym kiedy byle one dodane?


@MglawicaKraba: Wszystkie dodane po 24 lutego ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest pierwsza strona jej profilu, wiec nie rżnij głupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby nie było, miedzy tymi nie wykopanymi znaleziskami, masz znaleziska z duża ilością wykopów dotyczące stricte wojny. ¯\_(ツ)_/¯
ale wiesz co oznaczają wspomniane we wpisie "passa i marsz zwycięstwa"?


@MglawicaKraba: Wiem po co stworzyłeś ten wpis. Co do passy to sama autorka ma świadomość, że takie filmiki okolicznościowe, nie dotyczące bezpośrednio wojny nie cieszą się dużą popularnością¯\_(ツ)_/¯
No ale ty już musiałeś dorobić narracje o homofobi mimo tego, że filmy o innej tematyce niż bieżąca nie cieszą się taka popularnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ech, mam nauczkę na przyszłość. Żadnej polityki i kwestii światopoglądowych. Po prostu wydawało mi się, że niezależnie od tego czy jesteśmy za czy przeciw adopcji przez pary homoseksualne, zgodzimy się, że tego typu reklamy nie powinny pojawiać się w telewizji.

No nic, więcej nic na ten temat nie zrobię, bo szczerze mówiąc nie chcę tego typu wojenek na kanale, wolę kiedy moje treści łączą ludzi, a nie dzielą :(