Wpis z mikrobloga

Jak to jest? Jak się z tym czujecie? Z tym, że Bóg katolicki zabija codziennie, na całym świecie, zakładam tysiące nienarodzonych jak i noworodków, które umierają nieochrzczone i tym samym trafiają do piekła? Przecież wszystko dzieje się jak naturalne poronienie, według jego planu. Po co Bóg to robi?
#religia #wiara #filozofia #katolicyzm #bekazkatoli
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wykoprock: Zeus to jest ten od piorunów i grzmotów, on co najwyżej zajmuje się nakręcaniem księży żeby grzmocili małe dzieci. Od mordowania jest wspaniały Jahwe
  • Odpowiedz
zadaj se lepiej pytanie: ilu ludzi zabił szatan w biblii?


@budus2:

A ilu ludzi zabił Hitler, Stalin, Putin i inni zbrodniarze czy "wielcy przywódcy"? Czy są winni śmierci milionów ludzi choć sami osobiście na nikogo nie podnieśli ręki?

Biblia, na którą się powołujesz opisuje Szatana w sposób nie budzący wątpliwości kim jest i co robi:

Jn 8:44 "Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był
  • Odpowiedz
  • 0
@Oline to weź mi wytłumacz, czym się kieruje bóg tak czyniąc. Zacznimjy od tego, że wszystko co się dzieje, dzieje się z woli, pragnienia itd. Boga. Podczas zapłodnienia komórki jajowej przez plemnika,, kościół uczy, że w tedy sam Bug czy duch siwety, w taki zarodek daje życie, duszę itp. To bug daje życie i odbiera. Odbiera w 6 lub 7 miesiącu życia dziecka w bruzhcu mamy, tylko po to aby takie dziecko
  • Odpowiedz
Zacznimjy od tego, że wszystko co się dzieje, dzieje się z woli, pragnienia itd. Boga.


@Berkel_88:

To dość popularny pogląd. "Bóg tak chciał", "Niech się dzieje wola Boga", "Taka jest wola boska", "Niech się dzieje wola nieba" itd. Szczególnie wtedy gdy zdarzy się coś złego.

Tymczasem Pismo Święte pokazuje, ze to nie Bóg zsyła na nas choroby, cierpienia i śmierć. To nie jego wola.

Powodem jest:

1. Nasza odziedziczona niedoskonałość.

1Kor
  • Odpowiedz
  • 0
@Oline nie zgadzam się z tym. Po pierwsze to bóg stworzył wszystko, wszystko jest jego dziełem tem i choroby. Prawa przyrody i przypadek nie działają po za suwerena, wszechmocna władzą Boga. Bóg ma nad tym pełnia władzy, przykłady KP 16,33 dalej EM 10, 29-30 KKK nr. 306, 213, 323
I to co Ty podałeś, potiwrdza to co pisze. A jeśli nadal twierdzisz, że to przez nasza ludzką niedoskonałość, przez Adama i Ewę
  • Odpowiedz
Po pierwsze to bóg stworzył wszystko, wszystko jest jego dziełem tem i choroby. Prawa przyrody i przypadek nie działają po za suwerena, wszechmocna władzą Boga. Bóg ma nad tym pełnia władzy, przykłady KP 16,33 dalej EM 10, 29-30


@Berkel_88:

Podajesz ciekawe przykłady. Czy potwierdzają tezę, że Bóg wszystkim kieruje. Zobaczmy.

Prz 16:33 "Losem potrząsa się w zanadrzu, lecz jego rozstrzygnięcie zależy od Pana."*

Tym "losem potrząsanym w zanadrzu" były Urim
Oline - > Po pierwsze to bóg stworzył wszystko, wszystko jest jego dziełem tem i chor...

źródło: comment_16608911701TyLjhEBe4ie5T7OrFCnv6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Oline a weź mi wytłumacz to co napisałem wcześniej, dam bardziej szczegółowy opis. Jest małżeństwo, żyjące, starające się żyć zgodnie z nauką KK jak tylko mogą. Po raz kolejny starają się o dziecko, modlą się, stosują metodę naprotechlonologii. Jest! Po kilku latach udało się, kobieta jest w ciąży, jak naucza KK po połączeniu plemnika z jajeczkiem, zaczyna się podział komórek, to już jest człowiek, który posiada duszę. Wielka radość przyszłych rodziców i
  • Odpowiedz