Wpis z mikrobloga

Szukam słuchawek nausznych.
Najlepiej BT, z opcją na kabel, mikrofon (wbudowany, doczepiany, obkrecany obojętnie), na tyle porządne żeby za rok nie okazało się że grają już nie równo. Praca, rozmowy, podcasty i czasem muzyka. Audiofilem nie jestem więc i tak różnicy w dźwięku nie poznam.

Cena to w sumie nie wiem. Majątku wydać nie chcę. 300,400 może do 500 zł.

#sluchawki #audio #audiofile #audioboners
  • 13
@Gorthin wiem że to głupio zabrzmi xd jak z jakiegoś typowego forum ale dołóż i kup sobie sony wh100xm i tu w zależności od budżetu. Ja mam xm3 i mam już je dwa lata albo i dłużej. Anc robi #!$%@?. Do rozmów zajebiste muzyka dla mnie gra zajebiscie. W końcu się nie #!$%@? przy słuchawkach i nie zamierzam nic zmieniać.
@Gorthin: popieram przedmówcę, ostatnio mi zdechły (włącznik się uszkodził po ponad dwóch latach) to wymieniłem baterie i włącznik koszt 150pln, takie za 500 musiałbym już wyrzucić i kupić nowe
@Jaromiszcz: @Deska_o0: kurcze dobry ponad 1000 zł. Rozumiem idee bo sam popieram kupowanie raz a porządnie. I zazwyczaj tym się właśnie kieruję. Aczkolwiek aż tak bardzo często nie korzystam ze słuchawek. Weekendy ze 4h może wyjdzie i to nie zawsze. W tygodniu jak z domu robię sam to prawie w cale.

Po prostu wydaje mi się że cena wyjdzie dużo za dużo w stosunku do korzystania. Nic naprawdę w progu
@Gorthin ciężko mi powiedzieć bo aż tak w słuchawkach nie siedzę. Nie powiem kupiłem je wtedy kiedy co 3 tygodnie latałem samolotem i to był taki kop żeby pójść w najlepszy noise canceling na rynku. Osobiście zawsze wszystkim je polecam bo są najlepsze jakie miałem kiedykolwiek na głowie.
@Jaromiszcz: pewnie tak jest. No za dobrego tysiaka to wydaje mi się że powinien być już sprzęt naprawdę na lata. Audiofilem nie jestem. Na pewno bym nie poznał słuchawek za 300 zł i za 1500. Ocenialbym na oko. Ehh no nic. Pewnie zostanę przy swoich za 150 zł i ustawie sobie głośność na różnym poziomie i tyle.
@Deska_o0: tak też widziałem. Ale jak szukam opinii to do modeli których nie ma już na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a firma chyba komuś sprzedana. Pewnie wezmę w miarę oceniany sprzęt do max 300 zł albo zostanę przy swoich i ustawie różne poziomy głośności ( ͡° ͜ʖ ͡°)