Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurzył #januszeolx z mierną oceną. Ciul niemyty będzie mi zarzucał "sprytną" (nieuczciwą) zagrywkę przy opisie.
Poszło o ogłoszenie:
https://www.olx.pl/d/oferta/macbook-air-13-i5-8gb-ram-ssd-120-mid-2017-CID99-IDQs1s3.html#b0160eb2b9

Moje ogłoszenia są aż do przesady precyzyjne. Nie limituję czasu macania i testowania - przy odbiorze osobistym (typ jest z mojego miasta). Jest opcja dodatkowych zdjęć. Trochę sprzętu ode mnie jest również u Mirabelek i Mirków.

Co mnie jeszcze #!$%@? niemiłosiernie?
Pytania via sms: czy ogłoszenie jest aktualne nawet jak jest dopisek chodzi o laptopa

Zwykle mam kilka do kilkunastu ogłoszeń. Połowa stanowią laptopy różnych marek (głównie #lenovo #thinkpad & #apple ).
W opisie również jest zawarta informacja, że albo wiadomości przez olx albo telefon.
Dlaczego?
Bo po odpowiedzi na jedno pytanie, pojawia się kolejne i kolejne. I człowiek 40min albo dłużej traci na dłubanie z ciulem, który i tak nie kupi.

A skąd to wiem?
Bo 95% transakcji (nie dotyczy wysyłka olx) to są 4 wiadomości via olx albo jeden telefon.



#olx #gownowpis
RichtigPiwosz - Ale mnie wkurzył #januszeolx z mierną oceną. Ciul niemyty będzie mi z...

źródło: comment_1660660053PF0dxtw6pzEa9uAW2r7laG.jpg

Pobierz
  • 3
@DeoLawson:
Zaczęło się od pytania u pudełko. Początek dialogu na screenie poniżej. Sprzęt albo przy okazji jest przywożony albo kurierem.
Sprzęt mam z różnymi klawiaturami: QWERTY i QWERTZ

Temat skąd jest laptop wypłynął przy okazji (napisałem, że jest przywieziony) - jakie to ma znaczenie (choć na zachód trafia sprzęt prima sort a do Polski... ). Na amazonie możesz zamówić lakpka nawet z bukwami.

Po #!$%@? mam ciulać ludzi -> to dla
Richtig_Piwosz - @DeoLawson: 
Zaczęło się od pytania u pudełko. Początek dialogu na ...

źródło: comment_1660664860szKVbZTaV7xYEDXioUv5Zn.jpg

Pobierz