Wpis z mikrobloga

Chciałem podziękować trzem narodom za to że jestem wolnym człowiekiem.
Dziękuje Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej za wygranie zimnej wojny dzięki której wiele narodów odzyskało wolność. Na dodatek w jakim stylu, pokonali imperium zła z taką gracją że obeszło się bez wojny nuklearnej czy jakiejkolwiek innej. Dzięki czemu nasze miasta nie zostały zrównane z ziemią jak to wielokrotnie bywało.
Dziękuje Rzeczpospolitej Polskiej i polskiemu Narodowi. Wbrew wielu, licznym naszym wadom wykorzystaliśmy moment dany nam przez los i sprawnie przeskoczyliśmy i umocowaliśmy nasze Państwo w strukturach zachodnich. Również dziękuje nam za obecny polski cud humanitarny i wzorowe podejście do obecnego konfliktu.
Dziękuje także odważnemu i ofiarnemu Narodowi Ukrainy, dzięki ich ofiarności i odwadze Polska zyskuje bezcenne bezpieczeństwo.

Jeżeli ktoś uważa że przesadzam to pragnę zauważyć że wszystko co wymieniłem mogło potoczyć się zupełnie odwrotnie i bylibyśmy w tak czarnej dupie, jakiej sobie nikt nie potrafi nawet wyobrazić.

#ukraina #usa #polska #wojna #nato
A.....i - Chciałem podziękować trzem narodom za to że jestem wolnym człowiekiem.
Dzi...

źródło: comment_1660651051czI5HaGxup0u4dVEVMheWa.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantarek: przystopuj, bo nic takiego nie napisał/a, żeby od razu tak atakować.

@bardzogrubababa: jak wyżej. Dzięki temu, że Ukraina, z zachodnią pomocą, zatrzymała Rosjan ci nie grillują teraz NATO. Wiesz w ogóle o ich ultimatum dotyczącym wycofania się z NATO wszystkich krajów które dołączyło do paktu po 1997 roku? Wiesz, że ruscy chcieli wymusić na USA nowy rozkład stref wpływów tak aby Europa wschodnia wróciła pod ich but?
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: nie, nie wejdą jeśli Ukraina ich osłabi i jeśli my zbudujemy silną armię i oczywiście, że pomoc Ukrainie to nasza sprawa, bo leży w naszym interesie by odgradzały nas od Rosji demokratyczne i prozachodnie kraje, najpierw Ukraina później Białoruś. Masz gdzieś bezpieczeństwo przyszłych pokoleń?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Aplikacja_TelaDei: USA i Polska ok ale Ukraina? xd

@bardzogrubababa: już nawet nwm czy ruski trol czy bezmyślność xD Ukraińcy stawiają opór i zadają straty więc orkom się odwidzi atakowanie zachodu na ładne lata. Jakby Ukraina poddała się 1 dnia to teraz byś oglądała w tv spekulacje kiedy putin się w----e w Polskę. Kacapy mają atom i lubią nim grozić więc konieczna jest wysyłka na Ukraine najlepszego sprzętu tak
  • Odpowiedz
@Christoph_4: napiszesz cokolwiek konkretnego poza ogólnikami? Kto ma gospodarkę w ruinie? Polska?

Oczywiście, że Ukraina jak i Ukraińcy są jacy są, bo za długo żyli pod kacapskim butem. To nie jest tak, że z dnia na dzień dołączą do cywilizowanej Europy, to jest proces, który już się zaczął. Myślisz jak dziecko, że wszystko musi być na już, na teraz, natychmiast. Świat tak nie działa.
  • Odpowiedz
Gdyby nie Ukraina dzisiaj byś się zastanawiał kiedy włączysz TV i się dowiesz że ruscy w Suwałkach


@GlodnyJestem: Ten komentarz dostał 70 lajków xD ZSRR bało się wypowiedzieć wojnę NATO, a dużo słabsza Rosja to zrobi. Już to widzę xD
  • Odpowiedz