Wpis z mikrobloga

Chciałem podziękować trzem narodom za to że jestem wolnym człowiekiem.
Dziękuje Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej za wygranie zimnej wojny dzięki której wiele narodów odzyskało wolność. Na dodatek w jakim stylu, pokonali imperium zła z taką gracją że obeszło się bez wojny nuklearnej czy jakiejkolwiek innej. Dzięki czemu nasze miasta nie zostały zrównane z ziemią jak to wielokrotnie bywało.
Dziękuje Rzeczpospolitej Polskiej i polskiemu Narodowi. Wbrew wielu, licznym naszym wadom wykorzystaliśmy moment dany nam przez los i sprawnie przeskoczyliśmy i umocowaliśmy nasze Państwo w strukturach zachodnich. Również dziękuje nam za obecny polski cud humanitarny i wzorowe podejście do obecnego konfliktu.
Dziękuje także odważnemu i ofiarnemu Narodowi Ukrainy, dzięki ich ofiarności i odwadze Polska zyskuje bezcenne bezpieczeństwo.

Jeżeli ktoś uważa że przesadzam to pragnę zauważyć że wszystko co wymieniłem mogło potoczyć się zupełnie odwrotnie i bylibyśmy w tak czarnej dupie, jakiej sobie nikt nie potrafi nawet wyobrazić.

#ukraina #usa #polska #wojna #nato
A.....i - Chciałem podziękować trzem narodom za to że jestem wolnym człowiekiem.
Dzi...

źródło: comment_1660651051czI5HaGxup0u4dVEVMheWa.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Kantarek: przystopuj, bo nic takiego nie napisał/a, żeby od razu tak atakować.

@bardzogrubababa: jak wyżej. Dzięki temu, że Ukraina, z zachodnią pomocą, zatrzymała Rosjan ci nie grillują teraz NATO. Wiesz w ogóle o ich ultimatum dotyczącym wycofania się z NATO wszystkich krajów które dołączyło do paktu po 1997 roku? Wiesz, że ruscy chcieli wymusić na USA nowy rozkład stref wpływów tak aby Europa wschodnia wróciła pod ich but? Chcą odrodzenia
  • Odpowiedz
@bardzogrubababa: nie, nie wejdą jeśli Ukraina ich osłabi i jeśli my zbudujemy silną armię i oczywiście, że pomoc Ukrainie to nasza sprawa, bo leży w naszym interesie by odgradzały nas od Rosji demokratyczne i prozachodnie kraje, najpierw Ukraina później Białoruś. Masz gdzieś bezpieczeństwo przyszłych pokoleń?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Aplikacja_TelaDei: USA i Polska ok ale Ukraina? xd

@bardzogrubababa: już nawet nwm czy ruski trol czy bezmyślność xD Ukraińcy stawiają opór i zadają straty więc orkom się odwidzi atakowanie zachodu na ładne lata. Jakby Ukraina poddała się 1 dnia to teraz byś oglądała w tv spekulacje kiedy putin się #!$%@? w Polskę. Kacapy mają atom i lubią nim grozić więc konieczna jest wysyłka na Ukraine najlepszego sprzętu tak aby każdy
  • Odpowiedz
@Christoph_4: napiszesz cokolwiek konkretnego poza ogólnikami? Kto ma gospodarkę w ruinie? Polska?

Oczywiście, że Ukraina jak i Ukraińcy są jacy są, bo za długo żyli pod kacapskim butem. To nie jest tak, że z dnia na dzień dołączą do cywilizowanej Europy, to jest proces, który już się zaczął. Myślisz jak dziecko, że wszystko musi być na już, na teraz, natychmiast. Świat tak nie działa.
  • Odpowiedz
Gdyby nie Ukraina dzisiaj byś się zastanawiał kiedy włączysz TV i się dowiesz że ruscy w Suwałkach


@GlodnyJestem: Ten komentarz dostał 70 lajków xD ZSRR bało się wypowiedzieć wojnę NATO, a dużo słabsza Rosja to zrobi. Już to widzę xD
  • Odpowiedz