Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym CAGE naszło mnie na przemyślenia. Czy Lil Masti można nazwać kobietą sukcesu? Popularność zyskała dzięki kanałowi SexMasterka, który teraz nazywa kanałem edukacyjnym. Prawda jest taka, że jej filmy były robione pod jak największą kontrowersje, gdzie nie było praktycznie wartości merytorycznej. Co z nauką ma wspólnego sprzedaż używanych majtek? Oczywiście, gdy z SexMasterki wyciśnięto ostatnie soki, nastąpiła zmiana o 180 stopni. Zaczęło się ocieplanie wizerunku, zmiana pseudonimu, wyglądu, sposobu wypowiedzi, czy wreszcie nazywanie się silną kobietą i budowanie narracji wokół tego. Czy taka osoba może być określana jako człowiek sukcesu?
Zachęcam do dyskusji( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 7
@JNaGGyBaNg: Idąc za tą definicją: "Człowiek sukcesu to osoba, która osiągnęła coś, co jest "faktem wyróżniającym człowieka spośród innych ludzi”

To tak. Jest rozpoznawalna. Wyróżnia się ponad 80% reszty społeczeństwa (dane z dupy) chociażby zarobkami czy właśnie rozpoznawalnością.
Co z nauką ma wspólnego sprzedaż używanych majtek?


@JNaGGyBaNg: W zasadzie to może to czegoś nauczyć np tego,że jeżeli decydujesz się na zakup noszonych majtek przez kogokolwiek należy natychmiastowo zgłosić się do Choroszczy na badania.A czy masterka jest kobietą sukcesu ? dla mnie nie ale na pewno jest sprawną "biznesmenką".A ta cała bajka z "kanałem edukacyjnym" to pewnie pomysł
PR-owców albo sama sobie tak wmawia żeby czuć się lepiej.W każdym razie
@JNaGGyBaNg: musiała chyba sobie jakoś to u psychiatry wyjaśnić że nie robiła w sumie nic złego i poniżającego bk inaczej ciężko byłoby potem pokazywać się i robić hajs w internecie. Raczej ciężko byłoby mimo kasy psyche utrzymać wiedząc że tysiące ludzi zna Cię tylko z pokazywania #!$%@? za smsy małolatom a jedynym trikiem jest potrząsanie bimbalami by 12 latek miał pierwsza erekcję