Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
#atencyjnysmuteczek (tag na czarną jak coś)

Czasem o 3:45 bym sobie nie poradziła bez tego przyjaciela. Wiadomo, że nie jest to najzdrowsze, ale naprawę czasem postawiło na nogi po ciężkiej nocy bez snu. Ogólnie wiadomo w pracce teraz tylko piję kawkę, bo tam najlepsza i mam rozpisane co kupić, żeby robić podobną kawkę za pomocą alternatywnych metod parzenia.
Przez to, że ta praca jest ciekawa to lepiej mi się wstaje o tej 3:45. Choć już powoli czuję się zmęczona, ale dziś mieszkanko oglądane będzie, więc może już wkrótce będę mieć lepsze dojazdy.

No i potrzebuję rady Wykopków, jakie buty do pracy stojącej, czyli muszą być wygodne do 250/300 złotych. Nie znam się na markach, ale Puma mi się nie podoba, bo widziałam kilka. I muszą być czarne do pracki.

Dziś taki wtorkowy poniedziałek dla niektórych, więc trzymajcie się i miłego dnia ()
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (tag na czarną jak coś)

Czasem o 3:45 bym sobie...
źródło: comment_16606185765DcMZPqxtGpidqi6N3DXl5.jpg
  • 72
gadasz o swojej pracy, wyplata niezbyt wysoka ale co tam cyk puszka 330ml za 6zl xD

mój ulubiony typ ludzi "pszecierz cos mi sie od zycia nalezy". Cyk energole, paczka fajek co drugi dzien, nie starcza do 10. OLABOGA jak żyć w tym kraju( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daszekk: @marcinstanislaw1073: ale to jest bardzo popularna metoda życia w tym kraju stosowana przez wielu. Brak jakiejkolwiek poduszki finansowej
@smuteczek2000s: jeśli zależy Ci żeby była firma to Asics lub new balance- wytrzymałe i mają często fajny design :)

Ja osobiście polecam iść do Decathlonu i kupić buty do biegania takie żeby Ci się podobały z wyglądu - ważne żeby szerokość buta była dobrze dopasowana. Takie buty mają wygodna podeszwę, miękką, są przewiewne i trwałe. W razie deszczu szybko schną i nie obawiasz się, że się rozkleją.