Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
#atencyjnysmuteczek (tag na czarną jak coś)

Czasem o 3:45 bym sobie nie poradziła bez tego przyjaciela. Wiadomo, że nie jest to najzdrowsze, ale naprawę czasem postawiło na nogi po ciężkiej nocy bez snu. Ogólnie wiadomo w pracce teraz tylko piję kawkę, bo tam najlepsza i mam rozpisane co kupić, żeby robić podobną kawkę za pomocą alternatywnych metod parzenia.
Przez to, że ta praca jest ciekawa to lepiej mi się wstaje o tej 3:45. Choć już powoli czuję się zmęczona, ale dziś mieszkanko oglądane będzie, więc może już wkrótce będę mieć lepsze dojazdy.

No i potrzebuję rady Wykopków, jakie buty do pracy stojącej, czyli muszą być wygodne do 250/300 złotych. Nie znam się na markach, ale Puma mi się nie podoba, bo widziałam kilka. I muszą być czarne do pracki.

Dziś taki wtorkowy poniedziałek dla niektórych, więc trzymajcie się i miłego dnia ()
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (tag na czarną jak coś)

Czasem o 3:45 bym sobie...

źródło: comment_16606185765DcMZPqxtGpidqi6N3DXl5.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@smuteczek2000s: jeśli praca jest bezpieczna, tzn mała opcja, że coś ciężkiego upadnie na stopę, nie naleje się coś żrącego itp. to proponuję buty jakieś przewiewne. niestety nie podam konkretnego modelu
  • Odpowiedz
a@smuteczek2000s: polecam jakiekolwiek z serii Gel od Asics. mialam kilka par, teraz smigam w kayano 14 i no najlepsze buty pod wzgledem wygody- stopa boza sie nie meczy
  • Odpowiedz