Wpis z mikrobloga

Macie tak, ze jak obejrzycie jakis #!$%@? serial to potem naprawdę wam smutno? Obejrzalem po raz trzeci breaking bad po poltora rocznej przerwie, wlasnie skonczylem ostatni odcinek i ... Naprawdę w #!$%@? mi przykro xd. Smutno mi, ze to sie skonczylo, przezylem mega historie, smutno mi, ze od serialu minelo x lat, aktorzy poszli w swoja droge i w sumie, no po prostu to koniec. Koniec rozdzialu:) Ogladam wywiady, rozdanie nagrod, po prostu jakas taka depresja, ze wszystko sie rozegrało i juz tego nie ma. Nie wiem, gownowpis ale takie seriale to cudo.

#gownowpis #breakingbad #przegryw #seriale #depresja
R.....y - Macie tak, ze jak obejrzycie jakis #!$%@? serial to potem naprawdę wam smut...

źródło: comment_1660586092Pl7QvkyhodroX9XTbhFjW8.jpg

Pobierz
  • 9
@Radsonowskyy: znam to dobrze, BB to mój ulubiony serial ever, nie wiem ile razy oglądałem xD serio pomyliłem się w liczeniu chyba na 4 czy piątym razie. Ale oglądaj koniecznie Saula. Genialny serial zarówno samodzielnie jak i tworzy świetną całość z BB.
@Radsonowskyy: ja obejrzałem BB raz, mistrzostwo świata i chętnie bym obejrzał jeszcze raz, ale chyba nie chcę znowu się smucić z powodu Jessiego i beznadziejności jego egzystencji i jak ciągle był kopany przez życie (,) to samo mam z serialem The Affair - rewelacyjny, ale było tam tak wiele smutku, że nie chcę do tego wracać