Wpis z mikrobloga

@affairz: Co któraś oferta jest taka, jakoś dziwnie prawie wszystkie od fliperów. Myślę, że to nie jest tak, że oni nie wiedzą, że umoczyli tylko to taki wyraz frustracji wobec tego, że zostali z ręką w nocniku.
@affairz: ogólnie wiem że wiszace ogrody to jest od Orzechowskiego inwestycja bo pamietam że on inwestorów szukałna 20% rocznie, a kolesia z totendom tez znam z jednej konferencji. Oni ładnie robia te mieszkania, ale watpie ze by im sie sprzedało po tej cenie, wiec cena w stylu "a nuż sie jakis jelen napatoczy". Z drugiej strony czesto laski wchodza do takiego mieszkania i kupuja emocjami, bo to dla nich "wow" i
@ZdeformowanyKreciRyj: lol, przecież te zdjęcia z łódzkiego to też wizualizacja.
Pierwsze mieszkanie o 100k tańsze, za tyle na tych kilkunastu metrach można zrobić generalny remont, który przebije to łódzkie mieszkanie. W ogóle to zabawne porównywać Łódź do Powiśla xd
@affairz: Po co wyszukiwać najdroższe ogłoszenia i wypisywać posty na ten temat? W przyszłym tygodniu jestem umówiona u notariusza na kupno mieszkania 38m2 za 209 tys. I nie miałam większego problemu, by znaleźć takie oferty. Łódź dalej jest stosunkowo tania.
@affairz:

Rewitalizowane kamienice to najwyższa półka. Tego Dom Development czy inny Robyg nie wyprodukuje w tysiącach na obrzeżach. Ale to dla koneserów - przeciętnego zjadacza chleba zadowoli blok z betonu i styropianu.

Ale akurat ta jest nijaka. Deweloper nie chwali się historią budynku. Pewnie po prostu uznał, że skoro kamienica w centrum to musi być premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.google.com/maps/@51.7664763,19.4679141,3a,90y,19.55h,105.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1sZ01YKKTmWNZj6pxY-_f3Sg!2e0!7i13312!8i6656

@ZdeformowanyKreciRyj:

Zgadzam się co do
@dochodek: te kamienice są rewitalizowane z tego samego styropianu co nowe bloki budowane. Chociaż zgodzę się, że to zdecydowanie lepsze od nowego budownictwa.
Oprócz Sadyby i Czerniakowa + tego co na wschód, Mokotów jest b atrakcyjny, szczególnie północna część