Wpis z mikrobloga

@AstonMilkshake: @Thronstahl: haha, mam to samo. Może nie 20 lat grania, ale zaczynaliśmy jako 13 latkowie bodajże, a skończyliśmy zaraz po liceum, choć tych kilka lat wydawało się wtedy bardzo długich. Teraz półki uginają się od kolekcji Warhammera, Zewu i innych, brakuje jeszcze tylko DnD 3.5, a granie? Przyjdzie czas... Chyba jak dzieciaki podrosną nieco i je zacznę wkręcać w temat. :)
@JohnMarkII 127 pozycji z różnych systemów RPG, a nawet nie ma kiedy pograć ( ͡° ʖ̯ ͡°) może kiedyś się uda zebrać na wykopowa sesje online przez jakieś discordy. Mam taki mały plan, ale kiedy będzie czas go wykonać - nie wiem.
127 pozycji z różnych systemów RPG, a nawet nie ma kiedy pograć ( ͡° ʖ̯ ͡°) może kiedyś się uda zebrać na wykopowa sesje online przez jakieś discordy. Mam taki mały plan, ale kiedy będzie czas go wykonać - nie wiem.


@Thronstahl: A wtedy napiszesz do mnie na PW
Fajne klimaty, jednak jak usłyszałem i czytałem recenzje spodziewałem się czegoś większego. Czegoś dużo większego w obliczu człowieka. Czegoś pokazującego wielkość i niemal istotę nieskończoności. Lub nawet próbę pokazania wielkości i jej niezrozumiałej doniosłości w obliczu małego umysłu człowieka. Tak wiem kiedy autor tworzył.