Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@i-kamieni-kupa: to jest elegancki układ. Masz prywatny pas tylko dla siebie. Czasem tylko trzeba tira wyprzedzić ale poza tym jedzie się komfortowo. A debile się kiszą na lewym i środkowym z wiszącymi na zderzaku jeszcze większymi idiotami.
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: Ja takich gamoni z lewego wyprzedam środkowym albo i prawym jak muszę. Niestety stwarza to o wiele większe zagrożenie niż sytuacja, w której te matoły jechałyby na pasie środkowym i skrajnie prawym.

Niestety polscy kierowcy jakiej infrastruktury by nie mieli, to kompletnie nie ogarniają jazdy drogami ekspresowymi i nie patrzą w ogóle w lusterka, jadą i mają wszystko i wszystkich w dupie.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: @i-kamieni-kupa: ehh tradycyjny widok. Nowa A2 pod Warszawą: jezdnia gładka jak blat, tirów mało a 90% kierowców na środkowym pasie.
Polacy niestety są tragicznymi kierowcami z prawem jazdy znalezionym w chipsach albo w ogóle bez prawa xD
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem, lewy pas #!$%@?. Na prawym pasie pusto. Jak chcesz wyprzedzić, to od razu ci pokraka w Audi czy BMW, czy Skodzie w leasingu wali długimi. Dla większości ograniczenie do 120/140 to jakieś dziwne cyfry, po co to komu?
  • Odpowiedz
@robertx

Ludzie unikają prawych pasów bo najczęściej to na nich są dziury, studzienki, kratki no i kończą się z dupy


Myślałem, że już osiągnąłeś szyt głupoty, a tu proszę.
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: Wczoraj wracałem z trójmiasta dla takiej fury jak moja lewy pass jest naturalnym wyborem. Tzn niejednokrotnie musialem zjeżdzac na prawy bo na lewym oczywiscie jakies rodzinne octavki i hyundaie z bombelkami się ciągną z wakacji.
  • Odpowiedz
Prawy pas to lawa xD


@i-kamieni-kupa: proste Watsonie - jak prawym pasem dojedziesz do tej ciężarówki, to będziesz musiał zwolnić i czekać, żeby móc ją wyprzedzić. A przy kolejne znowu to samo. I tak w kółko. Dużo prościej jechać te 120-140 środkowym pasem...
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: To wyglada jak sznur wykopkow jadacych na zjazd. Grzeczenie 90 lewym i srodkowym pasem. Po co szybciej, gdzie ci sie spieszy morderco. Po co prawym, to jest ich sprawa, ktorym jada, przeciez wyprzedzaja tego tira, ktorego widac na horyzoncie.
  • Odpowiedz
@matt3he: Oczywiscie, jedyny argument na swoja obrone wytoczony: przepisy. Przepisy martwe, wiec nikt sie nimi nie przejmuje. Czemu strzelasz z dupy, zamiast uzywac sobie na prawym? Czy to ta slynna polska zawisc?
  • Odpowiedz