Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
ten ciężarowy na prawym pasie jedzie przecież wolniej od osobówek, więc dlaczego mają jechać prawym pasem? Przecież one chcą go wyprzedzić, ale nie mogą tego zrobić wszystkie naraz i muszą trzymać odstępy.

@dashcambandit: A tam dalej, jakieś 150 km dalej, środkowy pas jest zamknięty, bo to już będzie miasto, więc niech wszyscy jadą lewym.
Przecież on im się należy!!

Ty naprawdę jesteś taki ułomny czy piszesz te komentarze tylko po to,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
@dashcambandit: Nie oczekuję niczego więcej jak tego, żebym nie musiał wyprzedzać kilometrowych kolumn prawym pasem, bo takie mundre rupherty jak Ty jadą lewym 70 albo 80 i "są w trakcie wyprzedzania" ciężarówki, która jedzie 92 km/h. Tak właśnie wszyscy nie mają czasu. XD No ale Ty zawsze wiesz lepiej i masz kilkaset wymówek, po jednej na każdy metr, na którym utrudniasz ludziom życie, bo wyprzedzenie zaczynasz po włączeniu się do ruchu
no i kończą się z dupy


@robertx: To mój główny powód jechania środkowym pasem w niektórych miejscach. Inna sprawa jak nie ma zjazdów co kilka kilometrów.
@Wiskoler_double: Ja tam widze tira i osobiscie jechalbym srodkowym wyprzedzajac zawali drogi. Jezeli predskosc na lewym osiagnie 140+ trzymalbym sie lewego jezeli mialbym potem problemy przy ludziach wyprzedzajacych tiry na srodkowym jadac 100kmh
@i-kamieni-kupa: Ja takich gamoni z lewego wyprzedam środkowym albo i prawym jak muszę. Niestety stwarza to o wiele większe zagrożenie niż sytuacja, w której te matoły jechałyby na pasie środkowym i skrajnie prawym.

Niestety polscy kierowcy jakiej infrastruktury by nie mieli, to kompletnie nie ogarniają jazdy drogami ekspresowymi i nie patrzą w ogóle w lusterka, jadą i mają wszystko i wszystkich w dupie.
@robertx

Ludzie unikają prawych pasów bo najczęściej to na nich są dziury, studzienki, kratki no i kończą się z dupy


Myślałem, że już osiągnąłeś szyt głupoty, a tu proszę.
@matt3he: Oczywiscie, jedyny argument na swoja obrone wytoczony: przepisy. Przepisy martwe, wiec nikt sie nimi nie przejmuje. Czemu strzelasz z dupy, zamiast uzywac sobie na prawym? Czy to ta slynna polska zawisc?
@jodlasty jakie w dupie. Ile czasu przy 120 -140 zajmuje ocena zajętości lewego pasa i w razie potrzeby jego zmiana? Nie neguje że być może jest to kiepsko oznaczone (bo nie widziałem tego miejsca), ale też nie ma co usprawiedliwiać jazdy środkiem lub lewym cały czas