Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi w Internecie brakuje treści dla mężczyzn odnośnie mody i lifestyle? Dla kobiet co chwile widzę porady odnośnie kosmetyków, ubrań czy książek, tego samego mi brakuje w stosunku dla mężczyzn. Podzieli się ktoś jakimi must have/ produktami które warto kupić według was? Lub podzieli się ktoś podcastami/kanałami o takiej tematyce jeśli są.

Ja mogę zacząć:
Mocno propsuje sandały z #birkenstock, może kosztują około 280 zł ale całkowicie warto za tą cenę. Były ze mną na dwóch wakacjach jak narazie i chodzę w nich do pracy. Są mega wygodne i nawet po całym dniu w nich noga nie boli.

#modameska #lifestyle
  • 14
janadamski.eu

Generalnie pan Jan to dandyzm odmiany ortodoksyjnej, ale jest też sporo praktycznych porad zawsze z wyjaśnieniem, dlaczego warto stosować określone zasady i jaki to ma wpływ na wizerunek.

Z bardziej casualowych ja np lubię Dandycore. Fajnie promują np styl preppy, w który sam się trochę wciągam. No i czynią to w taki sposób, że nie trzeba wydawać fortuny. Mają nawet własny premium sh.
@smalbear: przecież nie musisz kupować dokładnie tego modelu, to są przykłady do nauki ogólnego stylu :) Poza tym zdradzę ci sekret, większość produktów z podaną konkretną marką to lokowanie produktu, blogerzy z tego żyją :) A poszetka.com to już w ogóle chyba biznes samego mr. vintage. Najpierw poczytaj więcej jego bloga, warto.
@smalbear a to weź sobie rzuć okiem na style typu preppy albo dark academia. Ja sam po okresie marynarkowym zacząłem szukać czegoś pomiędzy elegancją i casualem i mi osobiście całkiem podpasowało. W ogóle polecam pod tym względem Dandycore, bo to prowadzi grupa chłopaków i każdy ma nieco inne podejście do mody: od dandyzmu do sportowego. Co do kosztów: sporo znajdziesz w lumpach (ja większość płaszczy mam stamtąd, a cialo mam niezbyt standardowe)
@smalbear jeśli chodzi o kosmetyki mam takie same spostrzeżenia, kiedys był magazyn Logo co się zajmował takimi rzeczami ale też dużo z tego bylo reklamą, teraz są skrajności czyli albo myj wszystko adidasem pod prysznic albo kupuj jakieś premium kosmetyki 200zl za sztukę

Chyba najbardziej rozsądne wyjście to szukać jak najbardziej unisex kosmetyków polecanych przez kobiety xD